Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Loome psüühilise erivajadusega inimestele võimalused tegusaks eluks kogukonnas

Anname Sulle turvalise elukeskkonna, toetava võrgustiku ja tegevustega sisustatud päevad, et saaksid olla rõõmus, õppida ja töötada, tunda ennast vajalikuna ning viia ellu oma unistusi.

Laulupeo õpipäev jääb ära!

Laulupeo õpipäev jääb ära!

2022. aasta erivajadusega inimeste laulu- ja tantsupidu

Erivajadusega inimeste laulu- ja tantsupeo 9. aprillile planeeritud õpipäeva ei toimu, sest paljud tegevusjuhendajad ei saa sel päeval füüsiliselt osaleda.

Väärtustades kõikide aega pakub korraldustiim kõikidele veelgi kvaliteetsemat õpimaterjali – tunnisel Zoomi videol ei ole kaugeltki samasugune väärtus kui näiteks juhendatud õppevideol koos tantsukirjeldustega.

Nii filmib tantsupeo kunstiline juht Reelika Poroson õpipäeva tantsuvideod üles enda tantsurühmaga. Tantsuvideod filmitakse lähinädalatel, seejärel laetakse need olemasolevasse drive kausta. Laulupeo lauludega täpselt samamoodi: laulupeo kunstiline juht Maarika lindistab repertuaari oma lauljatega sisse ning lisab kausta koos juhendiga siia kausta.  

Igasuguste küsimuste, kommentaaride ja tagasiside korral olete oodatud failidesse kommenteerima (kommenteerimise õigus on kaustas kõigil olemas), helistama või meilitsi vestlema. Tagasisidet ootame hiljemalt 15. maiks. Seejärel loevad kunstilised juhid kommentaarid läbi ja viivad vajadusel sisse viimased vajaminevad muudatused. Küsimustele on õppeperioodil valmis laulu- ja tantsujuhid meeleldi vastama. 

Tantsupeo kunstiline juht
Reelika Poroson

+372 5343 1044

Laulupeo kunstiline juht
Maarika Reimand 

+372 5667 4434

Korraldustiim vabandab viimase hetke muudatuse pärast. Õpipäeva sisuline mõte on olnud tegevusjuhendajate kaasamine ja diskussiooni loomine. Kui võimalused kokkusaamiseks puuduvad ja veebimajandus meile mugavad võimalused kätte on toonud, siis kasutame neid ära! 

Rohkem infot:

Saara Silvia Soasepp
Erivajadustega inimeste laulu- ja tantsupeo kommunikatsioonijuht
+372 5071609


Tagasi

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!