Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Loome psüühilise erivajadusega inimestele võimalused tegusaks eluks kogukonnas

Anname Sulle turvalise elukeskkonna, toetava võrgustiku ja tegevustega sisustatud päevad, et saaksid olla rõõmus, õppida ja töötada, tunda ennast vajalikuna ning viia ellu oma unistusi.

Meie dokumendihaldur Lairi Einmaa nimetati silmapaistvaimaks vabatahtliku tegevuse edendajaks

Meie dokumendihaldur Lairi Einmaa nimetati silmapaistvaimaks vabatahtliku tegevuse edendajaks

Lairi tunnustust vastu võtmas

Lairi tunnustust vastu võtmas

Sihtasutus Archimedes tunnustas aasta parimaid õpirände ja noortevaldkonna tegijaid. Silmapaistvaimaks rahvusevahelise vabatahliku tegevuse edendajaks nimetati meie Lairi Einmaa.

Miks Lairi sellise tunnustuse väärliseks kuulutati, sellest annavad aimu temaga koos töötanud vabatahtlike iseloomustused.

Katerina Kreekast, Imastu Kodu vabatahtlik aastatel 2017-2018: “Töötasin koos Lairiga 1,5 aastat. Ta pani mind uskuma, et tõeliselt inimlikud inimesed on olemas! Ta oli alati minu kõrval: toetas, julgustas, kuulas nii minu ideid, rõõmuhetki, kurtmisi kui probleeme. Ning pakkus välja lahendusi.

Suhtlesime mitte ainult tööalaselt, vaid ka isiklikul pinnal. Lairi on suurepärane professional, ema, naine ja sõber. Ta on pühendunud oma tööle, sõbralik, lahke ja kirglik.

Tegelemine vabatahtlikega erinevatest paikadest üle kogu maailma, erinevate taustade, kultuuri ja eesmärkidega ei ole just kerge ülesanne. Aga tema saab sellega suurepäraselt hakkama! Ta on hea kaastöötaja musternäidis ja ma nautisin temaga koos töötamist. Jätka samas vaimus, Lairi!”

Anna Venemaalt, Imastu vabatahtlike suvelaagri osaline aastal 2018:

Lairi (keskel) koos vabatahtlikega: Anna Venemaalt, Corra Itaaliast ja Katerina Kreekast, Oleksii Ukrainast, Carolina Mehhikost ja Brieuc Belgiast.

“Lairi on väga hea inimene ja kolleeg – selline, kellele saab loota. Ta toetas kõiki vabatahtlikke kogu projekti vältel. Ja isegi peale projekti lõppemist aitas ta mind soovitustega, pealegi oma vabast ajast. Lairi, suur aitäh Sulle kõige eest!”

Giada Itaaliast, Imastu vabatahtlike suvelaagri osaline aastal 2018: “Ma hindan väga Lairi konfidetsiaalsust minu, teiste vabatahtlike ja klientide suhtes. Ta on inimene, kes võidab inimeste usalduse oma headusega – selline peakski olema üks hea administraator.”

Carolina Mehhikost, Imastu vabatahtlike suvelaagri osaline aastal 2018: “Lairi on pühendunud oma tööle ja vabatahlikele. Ta oli alati meie vajaduste suhtes tähelepanelik. Ta on positiivne, pühendunud – ja eelkõige naine, kes mõistab. Tänan, Lairi, Sinu aja ja pühendumise eest!”

Brieuc Belgiast, Imastu vabatahtlike suvelaagri osaline aastal 2018: “Lairi on diskreetne, kena, lahke ja hooliv inimene.”

Kolleeg Andra Levandovski iseloomust Lairit nii:
“Kõigepealt on Lairi väga heasüdamlik inimene. Tal on erakordne võime näha kõiges midagi head. Teiste suhtes on ta hooliv ja märkav, ulatab alati abistava käe, isegi siis, kui see talle endale ebamugavusi valmistab. Antud iseloomuomadused eeldavadki tulemuslikku saavutust töös vabatahtlikega. Tema heatahtlikkuse magnetism on lasknud tal siiani mõnede vabatahtlikega sõprussidemeid alal hoida.”

Personalijuht Katriin Tiigi sõnul on välismaiste vabatahtlike kaasamine üks viisidest leida täiendavat tööjõudu ja rikastada igapäevaelu. “Oleme inimesi üle maailma vastu võtnud juba aastaid ja jätkame samas suunas ka edaspidi. Näiteks on meie juures töötanud inimesed Ukrainast, Venemaalt, Saksamaalt, Kreekast, Hispaaniast, Soomest, Filipiinidelt. Välismaiste vabatahtlikega koos kogeme seda, kuidas inimene saab ette võtta erinevaid väljakutseid, kuidas ta kohaneb uute oludega ning saame ka ise teda aidates meeldiva kogemuse. Samuti õpime midagi uutest riikidest. Vabatahtlikud viivad meil läbi ka huviringe, nii saame uusi kogemusi ja oskuseid.”


Tagasi

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!