Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Loome psüühilise erivajadusega inimestele võimalused tegusaks eluks kogukonnas

Anname Sulle turvalise elukeskkonna, toetava võrgustiku ja tegevustega sisustatud päevad, et saaksid olla rõõmus, õppida ja töötada, tunda ennast vajalikuna ning viia ellu oma unistusi.

Meie ettevõte sai peresõbraliku tööandja algmärgise

Meie ettevõte sai peresõbraliku tööandja algmärgise

Sotsiaalkaitseminister Kaia Iva andis 43 tööandjale peresõbraliku tööandja algmärgise, mis võimaldab praegustele ja tulevastele töötajatele näidata, et tööandja hindab töötajate soove ning onvalmis panustama nende heaolusse, kirjutab ajaleht Postimees oma majandusküljel.

«Peresõbralike meetmete rakendamine on tihti kulukas, kuid selline investeering oma töötajatesse suurendab usaldust tööandja vastu ja teeb ka töötajad õnnelikumaks,» märkis sotsiaalkaitseminister.

Algmärgise saamiseks läbisid konkursiga valitud tööandjad eelhindamise ning koostasid tegevuskava, kuidas nad organisatsiooni töökultuuri peresõbralikumaks muudavad. Uuringute kohaselt on peresõbralikud tööandjad konkurentsivõimelisemad.

Eriti nähtav on töö- ja pereelu ühitamise positiivne efekt tööandjatele, kes vajavad spetsiifiliste oskustega tööjõudu. Positiivse tulemusena on välja toodud ka haiguspäevade arvu vähenemist, töötajate madalamat stressitaset ja tööandja maine paranemist.

«Peresõbraliku tööandja märgise saamiseks peab tööandja läbima mitmeid hindamisi, teda nõustatakse ning lisaks juhtkonnale kaasatakse protsessi ka töötajaid. Seega on iga peresõbraliku märgise saaja teinud tõsiseid jõupingutusi töö- ja pereelu ühildamise võimaluste parandamiseks ja väärib tunnustust,» selgitas Iva.

2017. aastast alates annab Sotsiaalministeerium välja peresõbraliku tööandja märgist, mida saavad taotleda kõik tööandjad era- ja avalikus sektoris ning kodanikuühendused.

Märgise laiem idee on muuta ühiskonna hoiakuid peresõbralikumaks, parandada tööandjate konkurentsivõimet töötajate värbamisel abil ning suurendada töötajate turvatunnet. Märgise kohta saab lähemalt lugeda SIIT

Need on 43 Eesti kõige peresõbralikumat tööandjat

Insly OÜ
Cash On Go Ltd
Tartu Vangla
AS Äripäev
must maja OÜ
Swedbank AS
Hoolekandeteenused AS
Enics Eesti A
Express Post AS
Baltic Restaurants Estonia AS
Eesti Liinirongid AS
LHV Pank AS
Vapi People OÜ
DHL Estonia AS
Tallinna Tehnikakõrgkool
Lennuliiklusteeninduse AS
AS Fertilitas
Proekspert AS
T-Tammer OÜ
Scania Eesti AS
AS Tartu Terminal
Incap Electronics Estonia OÜ
AS Oilseeds Trade (Oilseeds grupp)
Tallinna Vaimse Tervise Keskus
ADM Interactive OÜ
BDO Eesti AS
Iglu OÜ
Sillamäe Gümnaasium
RAINTREE ESTONIA OÜ
AS Valdek
Boardic Eesti OÜ
Keila Alushariduse OÜ
Scoro Software OÜ
Brightspark OÜ
MOREK IT OÜ
ToughWood Homes OÜ
SA Innove
DPD Eesti AS
Maksu- ja Tolliamet
Ragn Sells
Dimedium
Statistikaamet
Paulig Grupp

Allikas: sotsiaalministeerium/tööelu portaal


Tagasi

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!