Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Loome psüühilise erivajadusega inimestele võimalused tegusaks eluks kogukonnas

Anname Sulle turvalise elukeskkonna, toetava võrgustiku ja tegevustega sisustatud päevad, et saaksid olla rõõmus, õppida ja töötada, tunda ennast vajalikuna ning viia ellu oma unistusi.

Meie nutirakenduse idee võitis Tehnohack 2017 ideekonkursi

Meie nutirakenduse idee võitis Tehnohack 2017 ideekonkursi

Oktoobrikuu alguses kogunesid meie erinevate teenuseüksuste ja valdkondade juhid mõttetalgutele, kus mõeldi välja erinevaid IT rakendusi, mis hõlbustaksid erivajadusega inimeste ja neidtoetavate inimeste elu ning igapäevatoimetusi. Kokku pakuti välja 8 eri nutirakenduse ideed, mis aitaksid parandada erivajadusega inimeste turvalisust ja tervist, suurendada nende iseseisvust, hõlbustada suhtlemist vabatahtlike ja kogukonnaga ning abistaksid tegevusjuhendajaid nende igapäevatöös.

Üks tiim otsustas oma idee arendamisega kohe edasi minna – ja registreeris idee töönimetusega Piss-I-Alarm Tehnohackile osalema. Pühapäeva, 29. oktoobri hilisõhtul lõppenud Tehnohack tõi meile rõõmustavaid uudiseid – Piss-I-Alarm võitis peaauhinna kui kõige potentsiaalikam startup idee. Lisaks võitis Piss-I-Alarm pääsme Ajujahi TOP30-sse ning Prototroni TOP40-sse.

Piss-I-Alarm on korduvkasutatav kiibilaadne toode, mis kinnitatakse inimese ihu lähedale riiete külge. Kui niiskustase tõuseb (st on vaja mähet vahetada vm toiminguid teha), saadab seade alarmi hooldaja tööseadmesse. Töötaja teeb vajalikud toimingud (vahetab mähkme, lina vms) ja restardib alarmi.

Oleme eriti uhked meid kolmepäevasel maratonüritusel esindanud SA Hea Hoog juhi Anu Halli ja teenuste arendusspetsialist Tuuli Ainsaare üle!


Tagasi

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!