Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Loome psüühilise erivajadusega inimestele võimalused tegusaks eluks kogukonnas

Anname Sulle turvalise elukeskkonna, toetava võrgustiku ja tegevustega sisustatud päevad, et saaksid olla rõõmus, õppida ja töötada, tunda ennast vajalikuna ning viia ellu oma unistusi.

Minister osales meie vabariigi aastapäeva kontserdil

Minister osales meie vabariigi aastapäeva kontserdil

Eesti riigi 106. sünnipäeva eel, 23. veebruaril, külastas Tallinna Merimetsa tee 1 kodu vabariigi aastapäeva üritust sotsiaalkaitseminister Signe Riisalo. Minister tervitas kõnega meie kodu elanikke ja sai osa meeleolukast sünnipäevaprogrammist – improetendusest „Jussikese seitse sõpra“, luuletustest ja lauludest ning pidulikust lipuheiskamisest.

Aastapäeva vastuvõtule kohaselt ootas ees ka kätlemistseremoonia meie elanikuga, kes sel päeval astus üles president Alar Karise tähtsas rollis. Minister sai harjutada nii saabumist kui käesurumist ning tema saatjateks said olla kõik soovijad.

Vastuvõtu lõpetuseks kostitati kõiki sündmusel osalejaid maitsvate isetehtud kiluvõileibade ja rullbiskviidiga.

Minister koos kaaskonnaga külastas ka meie kodu kortereid ning tiimijuht Ragne jagas omalt poolt infot meie kodu toimimise kohta. Ka elanikud tutvustasid hea meelega oma elukorraldust ja eriilmelisi tubasid ning oma tervitused andis edasi ka kass Kurr.

Elanike muljed

Siim: “Mina olin abiks köögis, sain uusi kogemusi, aitasin teha ja kaunistada kiluvõileibasid. Saime küll mitu korda ministriga kätelda, aga kahjuks ma vestelda temaga ei jõudnudki, kuigi oleksin soovinud. Ta jättis täitsa toreda inimese mulje.”

Gert: “Mulle meeldis, et ta oli hästi rõõmsameelne ja naeratas. Minister rääkis oma tööst, ta ütles, kui ilus nimi mul on ja et ma olen valinud endale väga hea ameti. Ma olen arst. Ta kutsus meid ka endale külla ministeeriumisse, ootan, et saaksime jälle kohtuda. Me käisime koos kätlemas Siimu, ministril oli vaja järgmiseks päevaks harjutada.”

Külastuse lõpetas Hea Hoog

Külastuse lõpuks väisasid külalised ka SA Hea Hoog Tallinna töö- ja tegevuskeskust, kus pakume töövõimalust psüühilise erivajadusega inimestele. Tootmisjuht Epp Sõna rääkis töökorraldusest ja erinevatest koostöödest ning külalised leidsid endale palju meelepärast ka meie käsitööpoest.

Kadri Talva-Ots, kommunikatsioonijuht


Tagasi

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!