Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Loome psüühilise erivajadusega inimestele võimalused tegusaks eluks kogukonnas

Anname Sulle turvalise elukeskkonna, toetava võrgustiku ja tegevustega sisustatud päevad, et saaksid olla rõõmus, õppida ja töötada, tunda ennast vajalikuna ning viia ellu oma unistusi.

Näitus südameasjadest aitab mõista vaimupuudega inimeste elu

Näitus südameasjadest aitab mõista vaimupuudega inimeste elu

Välisvabatahtlike grupp Gruusiast, Venemaalt, Türgist ja Kreekast, kes töötavad Eestis igapäevaselt sotsiaalhoolekande vallas seoses Euroopa Solidaarsuskorpuse projektiga, korraldavad näituse „Matters of the heart“ („Südameasjad“). Kõik välisvabatahtlikud abistavad vaimupuudega inimesi, korraldavad nende tegevusi ja organiseerivad vaba aega.

Ühise miniprojekti raames avati 18. oktoobril näitus oma klientide kunstiteostest. Näituse eesmärk on anda pilguheit ja mõistmine vaimupuudega inimeste igapäevaellu ning teadvusesse.  

Näitusel näeb ka meie Tartu Kaunase, Jaama ja Mõisavahe kodude elanike kunstiteoseid.

Näitus „Matters of the heart“ on avatud Tallinnas 18.10-18.11.2022. Kunstitöid näeb kahes kohas: Väike-Õismäe raamatukogus (Õismäe tee 115a) ja Nurmenuku raamatukogus (Ehitajate tee 109a).

Näitus toimub tänu AS-ile Hoolekandeteenused, noOR MTÜ-le ning Nurmenuku ja Väike-Õismäe raamatukogude abile.


Tagasi

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!