Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Loome psüühilise erivajadusega inimestele võimalused tegusaks eluks kogukonnas

Anname Sulle turvalise elukeskkonna, toetava võrgustiku ja tegevustega sisustatud päevad, et saaksid olla rõõmus, õppida ja töötada, tunda ennast vajalikuna ning viia ellu oma unistusi.

Narva Sepa tänava majas võõrustati külalisi 

Narva Sepa tänava majas võõrustati külalisi 

Tiimijuht Tatjana Patsanovskaja, kinnisvaradirektor Karl Mänd ja piirkonnajuht Monika Feofanova

Hoolimata esmaspäevasest tuisumöllust kogunesid paarkümmend inimest uudistama vastvalminud Narva kortermaja. Torti sai ka! 

Narva Sepa tänava maja asub teiste elumajade kõrval, vaid kiviviske kaugusel kesklinnast. Sarnaselt kaksikõele Rakvere Päikese tänaval on ka siin viis korterit, kolm korrust ja üks lift, et igaüks pääseks ka kõige kõrgemale korrusele. Peamine erinevus on maja välimuses. Kui Rakvere maja on päikeseliselt kollane, siis siin sai hoone elegantselt halli-valgekirju. 

30-le Narva psüühilise erivajadusega inimesele kodu rajamiseks kulus meil kokku 3,5 aastat. Selle juures kõige lihtsam oli ehitamine, mis koos projekteerimisega võttis vaid 11 kuud. Ülejäänud aeg ja aur läks ettevalmistustele, sh selgitustööle, et kõik inimesed väärivad normaalset kodu ja normaalset elu ning et seda ei ole võimalik tagada äärelinna servas karjääri taga. 

Nüüd on pidu peetud ja juba mõne päeva pärast alustatakse siin uute töötajate koolitamisega. Elanikud kolivad siia majja uue aasta alguses, et alustada uutmoodi tegusat elu!  

Hoone ehitamist rahastati Euroopa Regionaalarengu Fondist ja riigieelarvest.

Karl Mänd, kinnisvaradirektor


Tagasi

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!