Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Loome psüühilise erivajadusega inimestele võimalused tegusaks eluks kogukonnas

Anname Sulle turvalise elukeskkonna, toetava võrgustiku ja tegevustega sisustatud päevad, et saaksid olla rõõmus, õppida ja töötada, tunda ennast vajalikuna ning viia ellu oma unistusi.

Narvas peeti sarikapidu

Narvas peeti sarikapidu

9. augustil pidasime Narvas, Sepa põik 1 majas sarikapidu, aasta lõpus valmib seal viie korteriga kortermaja erivajadusega inimestele.

Sarikapeo külastas meid ka Narva linnapea Katri Raik, kes tänas kõnes meie ettevõtet, et oleme pühendunud erivajadusega inimestele heade elamustingimuste loomisele.

Tiimijuht Tatjana Patsanovskaja sõnul on osa töötajatest leitud, lähinädalatel algab konkurss, et leida kortermajja kõik 11 töötajat.

Kohapealseid muljeid jagavad kinnisvaradirektor Karl Mänd ja tiimijuht Tatjana Patsanovskaja:

Alates 2010. aastast on AS Hoolekandeteenused töötanud selle nimel, et sulgeda suured psüühiliste erivajadustega inimeste erihooldekodud ja nende asemele rajada inimväärsete elamistingimustega väikesed ning hubased kodud. Tänaseks on üle Eesti sulgetud juba üksteist suurt ühiselamu tüüpi asutust, viimasena ootavad kolimist Võisiku Kodu elanikud.

Uute majade ülalpidamiskulud katavad selle elanikud, teenuse eest tasub riik. Maja ehitamist rahastavad Euroopa Regionaalarengu Fond, riik ja AS Hoolekandeteenused.


Tagasi

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!