Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Loome psüühilise erivajadusega inimestele võimalused tegusaks eluks kogukonnas

Anname Sulle turvalise elukeskkonna, toetava võrgustiku ja tegevustega sisustatud päevad, et saaksid olla rõõmus, õppida ja töötada, tunda ennast vajalikuna ning viia ellu oma unistusi.

Narvas riputati puudele enam kui 300 helkurit

Narvas riputati puudele enam kui 300 helkurit

Täna ehtisid AS-i Hoolekandeteenused Narva Sepa kodu psüühilise erivajadusega elanikud koos Narva Õigeusu Gümnaasiumi õpilastega helkurikuuske, mis aitab pimedal ajal kogukonnaliikmetel silma paista.  Helkuripuule riputati enam kui 300 helkurit ja kohale jõudis ka jõuluvana.

„Helkuripuude projekt sündis koostöös kogukonnaga – meie kodu elanikud soovisid aidata inimesi, kellel helkurit ei ole ning valmistasid 70 helkurriidest lipsukest. Oleme tänulikud Narva Õigeusu Gümnaasiumi perele, kes kogus kokku üle 50 helkuri ja Narva Keskraamatukogule, kelle toel kogunes enam kui 200 helkurit,“ sõnas Narva Sepa kodu tiimijuht Tatjana Patsanovskaja.

Helkurpuude ehtimisel osalesid paljud koolilapsed koos õpetajaga ning nii nemad kui Narva Sepa kodu elanikud kuulasid alguses hoolega, mida räägiti ohutust ja turvalisest liiklemisest. Kohapeal jagati soovijatele helkureid ja ülejäänud riputatakse gümnaasiumi aiale. Gümnaasiumi kõrval olevale kuusele võivad soovijad helkureid ka juurde viia – ikka selleks, et pimedal ajal oleks kõikidel võimalik turvaliselt liikuda.

Koostöö gümnaasiumiga jätkub, neljapäeval külastavad õpetajad Narva Sepa kodu, et näha, kuidas erivajadusega inimesed elavad tegusat elu. Peagi ootame külla ka lapsi, kes rõõmustavad meie elanikke tantsu ja lauluga. Tiimijuht Tatjana Patsanovskajat ootab külla ka kool – rääkima nii meie kodudest, tööst tegusama elu nimel kogukonnas ja ka sotsiaaltööst üldisemalt.


Tagasi

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!