Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Loome psüühilise erivajadusega inimestele võimalused tegusaks eluks kogukonnas

Anname Sulle turvalise elukeskkonna, toetava võrgustiku ja tegevustega sisustatud päevad, et saaksid olla rõõmus, õppida ja töötada, tunda ennast vajalikuna ning viia ellu oma unistusi.

Otsime aasta sotsiaaltöötaja kandidaate

Otsime aasta sotsiaaltöötaja kandidaate

16. jaanuarini ootab Eesti Sotsiaaltöö Assotsatsioon kandidaate sotsiaalvaldkonna parimate tunnustamise konkursile. Konkursile saab ka esitada kõiki sotsiaalvaldkonda panustajaid, kes on oma pühendunud tegutsemisega muutnud inimeste ja kogukonna elu paremaks.

Meie ettevõttes töötavad pühendunud inimesed, kelle eesmärk on pakkuda erivajadusega inimestele tegusamat elu. Usume, et leiame väärikaid kandidaate igas erihoolekande kategoorias:

Meie töötajad ja elanikud 2022 laulupeol

1. Elutöö tegija sotsiaalvaldkonnas – kogemusega vähemalt 30 aastat, kelle töö on mõjutanud sotsiaalvaldkonda.

2. Aasta tegevusjuhendaja – erialase haridusega inimene, kes teeb oma tööd professionaalselt, täiendab ennast ja jagab teadmisi kolleegidega.

3. Aasta tugiisik – erialase haridusega inimene, kes teeb oma tööd professionaalselt, täiendab ennast ja jagab teadmisi kolleegidega.

4. Aasta noor sotsiaalvaldkonna uustulnuk – alla 29-aastane sotsiaalvaldkonna inimene, kellel on erialane haridus ning näitab üles pühendumust.

„Sotsiaalvaldkonna parimate tunnustamine on minu jaoks üks olulisimaid hetki aastas. Tunnustusega saavad pärjatud need, kes tegelevad igapäevaselt olulisimaga: hoolimise ning märkamisega. Professionaalsed ning pühendunud inimesed sotsiaalvaldkonnas on väärtus, mida tuleb hoida. Mul on hea meel, et tänu ESTA ja Sotsiaalministeeriumi koostööle saame seda tänu aastas korra ka pidulikult väljendada,“ sõnas sotsiaalkaitseminister Signe Riisalo.

Kandidaate saab esitada kuni 16. jaanuarini 2023. Enne kandidaadi esitamist tuleb tutvuda kandidaatidele esitatavate nõuete ja kriteeriumitega ESTA kodulehel Konkurss 2023 | ESTA (eswa.ee)  Seejärel tuleb täita kandidaadi esitamise vorm ning saata see digiallkirjastatult aadressile . Kui Sul on tegus kolleeg, kuid vaja abi vormistamisel, siis anna Katrin Pärgmäele teada ja aitame!

Veel tunnustatakse 2023. aastal sotsiaalvaldkonda panustanud inimesi kategooriates aasta sotsiaalvaldkonna asutus, aasta sotsiaaltöötaja, aasta lastekaitsetöötaja, aasta hooldustöötaja, aasta lapsehoidja, aasta kohalik omavalitsus, aasta koostööpartner, aasta sotsiaalvaldkonna ennetustöö, aasta ESTA liige.

Konkursil valib igast kategooriast kõige silmapaistvama kandidaadi välja hindamiskomisjon. Laureaadid kuulutatakse välja pidulikul tunnustusüritusel, mis toimub rahvusvahelisel sotsiaaltöö päeval 21. märtsil 2023. Auhinnatud kandidaate tunnustab rahalise preemiaga Sotsiaalministeerium.

Info konkursi kohta:
Marianne-Elisabeth Agu
Eesti Sotsiaaltöö Assotsiatsioon

+372 53 437 323


Tagasi

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!