Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Loome psüühilise erivajadusega inimestele võimalused tegusaks eluks kogukonnas

Anname Sulle turvalise elukeskkonna, toetava võrgustiku ja tegevustega sisustatud päevad, et saaksid olla rõõmus, õppida ja töötada, tunda ennast vajalikuna ning viia ellu oma unistusi.

Pakume tööd KLIENDITÖÖ JUHILE Viljandi ja Karula ning Vääna ja Paldiski üksustes

Pakume tööd KLIENDITÖÖ JUHILE Viljandi ja Karula ning Vääna ja Paldiski üksustes

Nagu kogu maailm, oleme meiegi pidevas muutumises. Aastaks 2021, kui sulgeme suured ühiselamu tüüpi hooldekodud – asuvad meie teenusekohad hajutatult üle Eesti 89-l erineval aadressil praeguse 25 asemel.

Selleks, et kõik uued väikesed kodud pakuks nende elanikele tõeliselt head ja kodust teenust, oleme sellest aastast ümber korraldanud ka oma ettevõtte struktuuri. Lähestikku paiknevad korterid ja majad moodustavad ühise teenuseüksuse, üksused koonduvad piirkondadesse. Et meeskonnad saaks oma tööd parimal võimalikult moel teha, on vaja, et nende eesotsas oleksid tublid juhid. Teenuseüksuste lisandudes on järjest vaja ka uusi meeskonnajuhte.

Täna pakume kahele hakkajale inimesele võimalust meie tööperega liituda – otsime KLIENDITÖÖ JUHTI KARULA ja VILJANDI ning VÄÄNA ja PALDISKI üksustesse. Loe allolevad kuulutused läbi ja kui tunned, et see töö on Sinu jaoks, kandideeri!

Karula ja Viljandi klienditöö juht
Vääna ja Paldiski klienditöö juht


Tagasi

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!