Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Loome psüühilise erivajadusega inimestele võimalused tegusaks eluks kogukonnas

Anname Sulle turvalise elukeskkonna, toetava võrgustiku ja tegevustega sisustatud päevad, et saaksid olla rõõmus, õppida ja töötada, tunda ennast vajalikuna ning viia ellu oma unistusi.

“Paljud asjad siin elus algavad rongijaamast”

“Paljud asjad siin elus algavad rongijaamast”

“Imastu võidab mitte koguse, vaid kvaliteedi poolest. Iga inimene siin omab vastutustunnet ja oma kohustusi, mida täidetakse tublisti – see puudutab mitte ainult personali, vaid ka kliente. Siin on alati puhas, kõik on korras ja valmis külaliste vastuvõtuks. Töötajad näitavad oma siirast rõõmu nii teineteisele kui ka klientidele, kohtudes koridorides. Siin valitsevad kord ja vabadus, eluolu ja looming, hoolitsus ja armastus.

Olen vaimustuses kolleegide tööst, eriti kasvajate tööst gruppides, mida siin kutsutakse armsalt “peredeks”. Uskuge mind, vahepeal siin tõesti pole lihtne. Meie lapsed reageerivad ilma ja kella muutustele, täiskuule, neid ümbritsevatele biorütmidele ja iseenda sisemaailmale. Sellepärast ongi raske ennustada nende käitumist. Aga kasvatajad on alati kannatlikud, hoolivad ja lahke huumorimeelega isegi jonnipunnide vastu. ” Nii kirjutab oma kogemustest Imastu Kool-Kodus eelmise aasta septmebri algusest seal vabatahtlikuna abiks olev Veera Šaulina Peterburist.

Loe Tapa Valla Sõnumites ilmunud kirjutisest, mida Veera veel oma tööst ja elust Tapal räägib.


Tagasi

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!