Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Loome psüühilise erivajadusega inimestele võimalused tegusaks eluks kogukonnas

Anname Sulle turvalise elukeskkonna, toetava võrgustiku ja tegevustega sisustatud päevad, et saaksid olla rõõmus, õppida ja töötada, tunda ennast vajalikuna ning viia ellu oma unistusi.

Palli saab väravasse lüüa igaüks

Palli saab väravasse lüüa igaüks

2021. aasta lõpus avati Uuemõisas jalgpallihall, kus saab treenida aasta läbi täismõõtmetega kunstmurukattega väljakul. 

Kuna hall asub Uuemõisa Kodust kiviviske kaugusel, siis on see meie elanike pilke juba algusest peale püüdnud. Lõpuks võtsime kätte ja läksime asja lähemalt uurima. 

Peidetud anded

Hall on seest tõesti väga suur ja ruumi palli löömiseks rohkelt. Üsna kiirelt sai selgeks, et meie kodu elanike seas on mitu varjatud annet peidus olnud, kes nautisid palli löömist nii, et olid ära mineku ajaks higist läbimärjad. 

Ka ratastoolis olevad elanikud said palli väravasse visata ja sellega käsi treenida. Kes ise palli lüüa ei tahtnud, see aitas teistel palle ära tuua või elas tribüünilt kaasa. Muidugi oli vahva ka kuulata enda hõigete kaja, mis oli võimas, sest ruum on nii suur. 

Ka kaks sügava liitpuudega ööpäevaringse erihooldusteenuse elanikku tulid halli kaema ja said pallimängu mängida. 

Meil on väga hea meel, et koostöökokkulepe on jalgpallihalliga on sõlmitud – meie plaanime halli külastada ja pallimängust rõõmu tunda kaks korda kuus.  

Maarja Prikmann, Uuemõisa Kodu tegevusjuhendaja


Tagasi

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!