Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Loome psüühilise erivajadusega inimestele võimalused tegusaks eluks kogukonnas

Anname Sulle turvalise elukeskkonna, toetava võrgustiku ja tegevustega sisustatud päevad, et saaksid olla rõõmus, õppida ja töötada, tunda ennast vajalikuna ning viia ellu oma unistusi.

Parim töökeskus asub Kuressaares

Parim töökeskus asub Kuressaares

SA Hea Hoog pakkus sel muudatuste tuules möödunud aastal tööd enam kui 500 psüühilise erivajadusega inimesele. Võimalus töötada ja end olulise ühiskonnaliikmena tunda on kõikidele väga oluline ja rahulolu tehtust meie meistrite silmis annab jõudu meie tööperele. Ka sel aastal jätkame traditsiooni ja tunnustame Hea Hoo parimat tiimi.

Kes on Hea Hoog parim tööpere aastal 2023? See naiskond on väga ühtehoidev, nende lennukate ideede abil sünnivad üha uued hitt-tooted, näiteks lemmikloomade pesad, nuuskimiskuubikud, piiksulestad, vilditud saunamütsid jpm. Selle töökeskuse tooted on alati väga kvaliteetsed ning töökeskus hubane ja mõnus keskkond, kuhu hea meelega tööle tullakse.

Aitäh teile igapäevase tubli töö eest, SA Hea Hoog Kuressaare Töökeskus!

Raili Viljas, SA Hea Hoog juht


Tagasi

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!