Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Loome psüühilise erivajadusega inimestele võimalused tegusaks eluks kogukonnas

Anname Sulle turvalise elukeskkonna, toetava võrgustiku ja tegevustega sisustatud päevad, et saaksid olla rõõmus, õppida ja töötada, tunda ennast vajalikuna ning viia ellu oma unistusi.

Peale pikka pausi toimub taas erivajadusega inimeste laulu- ja tantsupidu

Peale pikka pausi toimub taas erivajadusega inimeste laulu- ja tantsupidu

13. augustil toimub Viljandi Laululaval XIII erivajadusega inimeste laulu- ning tantsupidu „Taaskohtumine“, mis on esimene suur kokkusaamine peale 2019. aastat. Samal ajal toimub ka käsitöölaat, kus pakutakse taaskasutatud materjalidest erivajadusega inimeste valmistatud kaupa.

Meenutus 2018. aasta peost

Laulma ja tantsima koguneb üle tuhande inimese pea sajast asukohast üle Eesti. Kuna eelmisest laulupeost on möödas kolm pikka ja keerulist aastat, on peo teema „Taaskohtumine“.

AS Hoolekandeteenused juhatuse esimees Liina Lanno sõnul on elanikud olnud väga kurvad, et järgemööda jäi ära kaks laulu- ja tantsupidu. „Oleme tänulikud, et meil on sel aastal võimalus vabas õhus kokku saada, laulda ammu harjutatud laule ning tunda rõõmu kohtumistest sõprade ja tuttavatega, keda ei ole liiga kaua näinud.“

2022. aasta peo teema taaskohtumine, sellest lähtudes on koostatud repertuaar ja loodud peo meelsus. Külalisesinejana astub üles Birgit Sarrap.

Laulupeo kõrval toimub erivajadusega inimeste valmistatud käsitöö laat ja saab osaleda käsitöö töötubades – valmistada nukku, käepaela ning vahvleid. Töötoad on sobilikud ka lastele. Lisaks ootavad maitsmist Eesti ja Ukraina toidud, käsitööjäätis ning aiasaadused.

Laulupidu on tasuta, peol on viipekeeletõlge.


Programm:

11.00 – 17.00 käsitöö laat ja töötoad

14.00 Rongkäik Pärimusmuusika aida eest

14.20 tule süütamine ning peo avamine. Tervituskõned: sotsiaalkaitseminister Signe Riisalo ning Viljandi linnapea Madis Timpson

14.30-16.00  laulu- ja tantsupidu

Jälgi ja märgi end sündmusel osalejaks Facebookis: XIII erivajadusega inimeste laulu- ja tantsupidu

Jälgi ja märgi end osalejaks Facebookis: Erivajadusega inimeste käsitöölaat

Laulupidu korraldavad Hoolekandeteenused AS ja MTÜ Magus Mõte ning toetavad Eesti Kultuurkapital ja Viljandi linn.

Lisainfo:
Katrin Pärgmäe
Avalike suhete juht
+372 56 623 823 


Tagasi

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!