Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Loome psüühilise erivajadusega inimestele võimalused tegusaks eluks kogukonnas

Anname Sulle turvalise elukeskkonna, toetava võrgustiku ja tegevustega sisustatud päevad, et saaksid olla rõõmus, õppida ja töötada, tunda ennast vajalikuna ning viia ellu oma unistusi.

Pesamuna sarikapidu

Pesamuna sarikapidu

Oodatult, aga siiski ootamatult oleme jõudnud 15 aastat kestnud reorganiseerimise lõpusirgele. Teisipäeval pidasime maha viimase sarikapeo, sest meie pesamuna – kõige viimane ja kõige väiksem maja Pärnus Kaevu tänaval on saanud parasjagu nii suureks, et esimest korda peost osa saada. Eramu ehitamisega alustasime jaanuaris. Ehitajad on teinud head tööd ja nii on maja juba oma lõppkõrguse saavutanud. Seega oli viimane aeg võtta saag kätte ja tuua pärg alla ning katta laud, et toita ehitajatel kõht täis. Ikka selleks, et neil jätkuks jõudu ja indu viia ehitustööd kärmelt lõpule. Maja valmib juulikuus ja juba augustis saab see uueks koduks kuuele inimesele.

Samal ajal kolisid esimesed elanikud Tallinna Merimetsa tee 1 majja. Kuigi majaümbruse korrastamine ja haljastamine ootab jääaja asendumist kena kevadega on vähemalt majas juba tegus elu hoo sisse saanud.

Meie eelviimane maja, Tartu Kase tänava korterelamu veel kolimiseks valmis pole, aga ehitustööd on lõpusirgel ja peagi saame hakata maja sisustama. Lõplikult valmib maja maikuus ja 24 inimest kolivad sellesse elama juuli alguses.

Vaata videot Pärnu Kaevu kodu sarikapeolt:

Vaata videot, milline on Pärnu Kaevu kodu:

Karl Mänd, kinnisvaradirektor


Tagasi

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!