Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Loome psüühilise erivajadusega inimestele võimalused tegusaks eluks kogukonnas

Anname Sulle turvalise elukeskkonna, toetava võrgustiku ja tegevustega sisustatud päevad, et saaksid olla rõõmus, õppida ja töötada, tunda ennast vajalikuna ning viia ellu oma unistusi.

Pidasime Rakveres sarikapidu

Pidasime Rakveres sarikapidu

Teisipäeval pidasime Rakveres sarikapidu, sest meie esimese kolmekorruselise kortermaja seinad on valmis ja katus peal. See oli just paras hetk, et võtta ehitajate tänamiseks korraks aeg maha.

Rakvere Päikese tänava maja ehitamine on jõudnud täpselt poole peale. Eelmised neli kuud kulus müüride ladumisele ning järgmise nelja kuuga tehakse maja lõpuni valmis. Loodame, et juba detsembris saavad elanikud end siin mõnusalt sisse seada ja valmistuda uue aasta vastuvõtmiseks.

Alates 2010. aastast on AS Hoolekandeteenused töötanud selle nimel, et sulgeda suured psüühiliste erivajadustega inimeste erihooldekodud ja nende asemele rajada inimväärsete elamistingimustega väikesed ning hubased kodud. Tänaseks on üle Eesti sulgetud juba üksteist suurt ühiselamu tüüpi asutust, viimasena ootavad kolimist Võisiku Kodu elanikud.

Uute majade ülalpidamiskulud katavad selle elanikud, teenuse eest tasub riik. Maja ehitamist rahastavad Euroopa Regionaalarengu Fond, riik ja AS Hoolekandeteenused.


Tagasi

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!