Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Loome psüühilise erivajadusega inimestele võimalused tegusaks eluks kogukonnas

Anname Sulle turvalise elukeskkonna, toetava võrgustiku ja tegevustega sisustatud päevad, et saaksid olla rõõmus, õppida ja töötada, tunda ennast vajalikuna ning viia ellu oma unistusi.

Raamatukogubuss tõi Tallinna üksuste elanikele raamaturõõmu

Raamatukogubuss tõi Tallinna üksuste elanikele raamaturõõmu

Nädalapäevad tagasi küsis Põltsamaa rahvakoosolekul üks naine: “Huvitav, milleks teie uuel üksusel seda raamatukogu lähedust vaja on?” Tõsi, kahjuks mitte kõik inimesed ei armasta raamatuid ja lugeda. Meie üksuse elanike kohta see aga ei kehti – raamatud on meie kodudes väga hinnatud! Eriti, kui on füüsilist jaksu raamatukokku minna.

Aga mõnikord tuleb raamatukogu Sulle koju kätte! Sellise fantastilise elamuse osaliseks said meie kolme Tallinna ööpäevaringse üksuse elanikud. Eesti ainus Raamatukogubuss Katarina Jee tuli meile raamaturõõmu jagama!

Ja mitte ainult raamatute lugemise rõõmu! Suur värviline buss pakkus huvi ka neile, kellel lugemisoskust veidi napivõitu. Pisut erilises kohas on ju ka lihtsalt niisama tore pilte vaadata, raamatuid lehitseda ja sõbralike raamatukogutöötajatega juttu ajada.

Raamatukoguhoidja Annika vastas küsimustele, tutvustas raamatuid ja ajakirju, raamatukogubussi juht Paul oli aga kogunisti nii lahke, et lubas bussijuhi toolil istumist proovida! Saime ära katsetada ka spetsiaalse tõstuki, millega pääsevad bussi need, kelle jaoks on trepi kasutamine raske.

Suur tänu ka Tallinna Keskraamatukogule, kes aitas meie päeva eriliseks teha!


Tagasi

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!