Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Loome psüühilise erivajadusega inimestele võimalused tegusaks eluks kogukonnas

Anname Sulle turvalise elukeskkonna, toetava võrgustiku ja tegevustega sisustatud päevad, et saaksid olla rõõmus, õppida ja töötada, tunda ennast vajalikuna ning viia ellu oma unistusi.

Registreeru laulu- ja tantsupeole! 

Registreeru laulu- ja tantsupeole! 

Meenutus 2018. aasta peost

Meil on hea meel kutsuda teid taas Viljandisse, et 13. augustil 2022 pidada juba XIII erivajadusega inimeste ja nende sõprade ühislaulmine ja -tantsimine!  

Juba paar aastat on möödas viimasest peost, kus päriselt kokku saime ning ootus taas kohtuda, ühiselt laulda ja tantsida on väga suur! Sellepärast oleme selle aasta peo teemaks valinud “Taaskohtumine”. 

Kuidas osaleda?

Selleks, et ettevalmistus ja peopäev kulgeksid hästi ning laulud ja tantsud saaksid selgeks, andke palun teada, kui palju on teie poolt osalejaid ja kes on kontaktisikud. 

Osalemiseks täitke registreerimisvorm hiljemalt 1. mail 2022.

NB! Mida varem end kirja panete, seda parem, sest juba märtsis loodame saata kõikidele selle aasta repertuaari.

Ilmaelu on praegu selline, et ette võib tulla mitmeid ootamatusi. Kui midagi muutub, saate alati meile olukorrast teada anda ning leiame kõigele lahenduse. Osalejate pealik on Monica Sasi , telefon 5301 3201. 

Väike meenutus 2018. aastal X Erivajadudsega inimeste laulu- ja tantsupeost:

Palju tervist ja taaskohtumiseni Viljandis! 


Tagasi

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!