Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Loome psüühilise erivajadusega inimestele võimalused tegusaks eluks kogukonnas

Anname Sulle turvalise elukeskkonna, toetava võrgustiku ja tegevustega sisustatud päevad, et saaksid olla rõõmus, õppida ja töötada, tunda ennast vajalikuna ning viia ellu oma unistusi.

Saarte Hääl: Inimene ei pea elama suures hooldekodus, sest nii on odavam

Saarte Hääl: Inimene ei pea elama suures hooldekodus, sest nii on odavam

“See ongi kurss, mille meie riik on seadnud: taastada inimestele, kes muude võimaluste puudumisel on olnud sunnitud elama hoolekandeasutustes, võimalus liikuda tagasi ühiskonda, teiste inimestekõrvale, olla täisväärtuslik kogukonnaliige. Sama protsess on läbi käidud lastekodudega: suured lastekodud on suletud, täna rajatakse lastele võimalikult kodusarnase miljööga elukohti, kus neil aitavad tubliks suureks inimeseks kasvada emade-isade ülesandes inimesed. Või siis leitakse vanemate hooleta jäänud lastele kasupere.”

Meie teenuste direktor Liina Lanno selgitas Saarte Hääles, miks me suuri erihooldekodusid sulgeme, mis saab nende elanikest – ning miks me ei saa säilitada töökohti töötajatele, keda me aastatepikkuse töö eest väga kõrgelt hindame.

Loe siit: http://www.saartehaal.ee/…/ei-pea-elama-hooldekodus-sest-n…/

Kui Sul tekib meie ettevõtte tegemiste kohta küsimusi, küsi alati julgesti! Saada meile sõnum siin või meiliaadressil


Tagasi

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!