Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Loome psüühilise erivajadusega inimestele võimalused tegusaks eluks kogukonnas

Anname Sulle turvalise elukeskkonna, toetava võrgustiku ja tegevustega sisustatud päevad, et saaksid olla rõõmus, õppida ja töötada, tunda ennast vajalikuna ning viia ellu oma unistusi.

Saime kvaliteedimärgise välismaa vabatahtlike vastuvõtmiseks 

Saime kvaliteedimärgise välismaa vabatahtlike vastuvõtmiseks 

Selle aasta jaanuaris said meie välismaa vabatahtlikke vastu võtnud kodud/üksused ja need, kes selleks alles soovi avaldasid ühise kvaliteedimärgise, mis annab õiguse vastu võtta välismaa vabatahtlikke.  

Praegu on meil kuus välismaa vabatahtliku – kaks Tapal ja Vääna-Vitis ning üks nii Tõrvas kui Karulas. Lisaks eelnimetatud kodudele on õigus vabatahtlike vastu võtta järgnevatel üksustel/kodudel: Kehra Kodu, Kodijärve Kodu, Paldiski Lääne, Pärnu Niidumetsa, Pärnu Uus-Sauga, Rakvere Lille Kodu, Tallinn Kopli, Tallinn Mustamäe, Tallinn Paljassaare, Tartu Anne, Tartu Kaunase Kodu, Tartu Laseri, Tartu Mõisavahe, Tartu Nõva, Türi Kodu, Uuemõisa Kodu, Viljandi Näituse, Vändra Kodu. 

Vabatahtlikud jätkasid projekte ka eriolukorra ajal 

Eriolukorra ajal otsustasid meie vabatahtlikud projekte jätkata. Eriolukorras aitas toime tulla SA Archimedese noorteagentuur (SANA), kes korraldas tugikohtumisi, kus erinevad organisatsioonid said oma kogemusi jagada ning nõu küsida. Samuti toetasid nad vabatahtlikke jagades eriolukorra kohta olulist ja vajaliku infot. 

Üksused/kodud on ära jagatud koordineerivate organisatsioonide vahel: MTÜ Noortevahetuse Arengu Ühing EstYES,  MTÜ Eesti Erinoorsootöö Ühing noOR ja MTÜ Noored Ühiskonna Heaks

Need organisatsioonid koostavad projektid, mille rahastuse otsustab SANA. Veebruaris esitasid MTÜ-le Noored Ühiskonna Heaks projekti Viljandi Näituse ja Kodijärve Kodu ning nemad on praeguse seisuga ka rahastuse saanud. Ülejäänud projektide kohta ootame alles rahastuse otsust.  

Kui soovid tulla meile vabatahtlikuks, vaata lähemalt SIIT.


Tagasi

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!