Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Loome psüühilise erivajadusega inimestele võimalused tegusaks eluks kogukonnas

Anname Sulle turvalise elukeskkonna, toetava võrgustiku ja tegevustega sisustatud päevad, et saaksid olla rõõmus, õppida ja töötada, tunda ennast vajalikuna ning viia ellu oma unistusi.

Saksamaa vabatahtlik Anne ehitas Uuemõisa Kodu õuele paljajalu-raja

Saksamaa vabatahtlik Anne ehitas Uuemõisa Kodu õuele paljajalu-raja

Meie Saksamaa vabatahtlik Anne Schiffers ehitas koos  Uuemõisa Kodu elanike ja abilistega Uuemõisa Kodu juurde paljajalu-raja.

30 meetri pikkune rada koosneb 13 erineva materjaliga osast ja on poolkuu-kujuline. Rajal tuleb paljajalu kõndida üle kännu, kivide, sambla, väikeste kividega ümbritsetud kändude, läbi käbide, multši, puulaastude, kahe erineva kruusa, saepuru, kivide, liiva ja erineva kõrgusega puutükkidega.

Idee on pärit Saksamaalt, kus sellised rajad olevat laialt levinud ja koguni mitme kilomeetri pikkused.  

„Paljajalu raja” projekti aitasid ellu viia Nordic Lumber, Lääne Teed,  mitmed eraannetajad ja paljud vabatahlikud, kes raja ehitamisel abiks olid.

Anne tuli meile Euroopa vabatahtliku 11-kuulise teenistuse raames. Igapäevaselt aitab ta Uuemõisa Kodu elanike aega põnevate tegevustega sisustada ja on tegevusjuhendajatele ka muus osas abiks.

Vaata videot siit.


Tagasi

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!