Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Loome psüühilise erivajadusega inimestele võimalused tegusaks eluks kogukonnas

Anname Sulle turvalise elukeskkonna, toetava võrgustiku ja tegevustega sisustatud päevad, et saaksid olla rõõmus, õppida ja töötada, tunda ennast vajalikuna ning viia ellu oma unistusi.

Sarikapeod Paides, Põltsamaal ja Kohtla-Järvel

Sarikapeod Paides, Põltsamaal ja Kohtla-Järvel

Mai teisel nädalal toimusid erivajadusega inimeste kodude sarikapeod kolmes Eesti linnas.

Sarikapidu on vana komme, mis tähistab maja täiskõrgusesse jõudmist, traditsiooni kohaselt peab pärja maha võtma maja omanik, kellele seda lihtsaks ei tehta – pärg on kõrgel ning selle maha võtmiseks on vaja tööriistade käsitlemise oskuseid. Vastutasuks kostitab omanik ehitajaid. Tore on vaadata, millise innuga töövõtjad tegutsevad ning millise tempoga majad kerkivad. Kui hoog ei rauge ja ootamatuid tõrkeid ette ei tule, siis saavad elanikud juba septembris pidada ka soolaleivapidu.

AS Hoolekandeteenused ehitab hetkel psüühilise erivajadusega inimestele kortermaju Põltsamaale, Paidesse ja Kohtla-Järvele. Majadesse tulevad elama sellest piirkonnast pärit inimesed, kes siiani on pidanud elama kodukandist eemal, suurtes ühiselamu tüüpi erihooldekodudes.

Karl Mänd
kinnisvaradirektor

Paide sarikapidu
Paide sarikapidu
Ahtme sarikapidu
Põltsamaa sarikapidu


Tagasi

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!