Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Loome psüühilise erivajadusega inimestele võimalused tegusaks eluks kogukonnas

Anname Sulle turvalise elukeskkonna, toetava võrgustiku ja tegevustega sisustatud päevad, et saaksid olla rõõmus, õppida ja töötada, tunda ennast vajalikuna ning viia ellu oma unistusi.

Selgusid talendijahi finaalvooru pääsejad

Selgusid talendijahi finaalvooru pääsejad

Vääna-Viti Kodu korraldab käesoleval aastal juba kolmandat korda erivajadustega inimestele Talendijahi konkurssi. Igal aastal osaleb selles 12-15 kodu, esitusi ja osalejaid on aga tunduvalt rohkem.

Konkursil saab näha, mida keegi on aasta jooksul uut õppinud. Sellest on kujunenud pidu ja rõõmusündmus, kus kohtutakse tuttavate ja sõpradega teistest kodudest, ammutatakse uusi ideid ja vahetatakse kogemusi. Meie sooviks on, et edaspidi saaksid üritusest üha enam osa ka meie ettevõtte ridadesse mittekuuluvad asutused. Meie üritusest on juba osa võtnud SA PJVHooldusravi Keilast, Rapla Vahtra Tugikeskus, külalistena osalesid eelmisel aastal ka soomlased Malminiityn Toimintakeskusest.

Talendijahi finaal toimub tänavu 3. juunil kell 11 Vääna-Viti Kodu territooriumil väliüritusena. Finaalvõistlusel on külalisena esinenud ja žürii töös osalenud ka meedias tuntud inimesed: esimesel aastal oli selleks näitleja Liis Haab, eelmisel aastal Kristel Aaslaid koos oma kitarristiga. Ka sel aastal osaleb finaalis üllatuskülaline.

Sel aastal otsustas žürii, et finaali pääsevad Sillamäe kodu tantsuga „Mustlastants“, Sõmera Kodu näitetrupp, Karula Kodu näitetrupp „Päikeseratas“ ning Erastvere kodu maalija, kes joonistas kohapeal kaks väga kaunist pilti. Finaalis esitavad edasipääsenud kaks erinevat etteastet.

Finaali võitja saab auhinnaks karika, mis on valmistatud kohalikust rabast otsitud omapärastest kadaka juurikatest.

Talendijahi konkurssi eestvedajaks on Vääna-Viti Kodu tegevusjuhendaja- meister Eda Suurkuusk

Fotodel: Üks finalistidest, Sillamäe Kodu tantsurühm ja Talendijahi osalejad konkurssi jälgimas


Tagasi

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!