Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Loome psüühilise erivajadusega inimestele võimalused tegusaks eluks kogukonnas

Anname Sulle turvalise elukeskkonna, toetava võrgustiku ja tegevustega sisustatud päevad, et saaksid olla rõõmus, õppida ja töötada, tunda ennast vajalikuna ning viia ellu oma unistusi.

Sinimäe Kodu elanikud ehtisid helkurikuuske

Sinimäe Kodu elanikud ehtisid helkurikuuske

Täna ehtisid AS-i Hoolekandeteenused Sinimäe Kodu elanikud koos Sinimäe Põhikooli õpilastega helkurkuuske. Kokku riputati kooli kõrval asuvale helkurpuule ligi 150 helkurit, mida kogukonnaliikmed võtta võivad –  ikka selleks, et linnarahval, kel helkur millegipärast puudub, oleks pimedal ajal turvaline liigelda.

Sinimäe Kodu tiimijuht Tatjana Patsanovskaja: „Kõikidele meie elanikel ja õpilastelgi oli hea meel, et saame üheskoos midagi head ja kasulikku teha. Olenemata vaimse tervise muredest soovivad ju ka meie kodu elanikud ju kogukonda omapoolse panuse anda.“

Särav abimees tagab turvalisuse

Esmalt räägiti koos lastega liiklusohutusest ja sellest, miks on endale vaja väikest säravat abimeest kaaslaseks, seejärel kinkisid Sinimäe Kodu elanikud lastele isetehtud helkurriidest ripatseid – paljud võtsid nii endale, kui mõtlesid ka vanemate ja õdede-vendade turvalisuse peale. Lapsed leidsid, et pimeduses nähtav olemiseks peab igaüks särama kui jõulukuusk.

Pärast seda ehiti kooli lähedal asuv kuusk helkuritega ja sinna juurde pandi ka kuulutus selle kohta, et kõik soovijad võivad endale helkuri võtta. Kõik soovijad võivad anda loomulikult ka omapoolse panuse ja kuusele helkureid juurde riputada.

Järgmise helkurkuuse ehime juba 19. detsembril kell 10:00 koos Narva Sepa kodu elanikega Narva Õigeusu Gümnaasiumi juures.

Projektis „Särav helkurikuusk“ ehime puid heade sõprade abiga – helkurite kogumisel andsid oma panuse PPA, Narva-Jõesuu Linnavalitsus, koolide õpilased ning Narva Keskraamatukogu ja Sinimäe Raamatukogu.


Tagasi

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!