Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Loome psüühilise erivajadusega inimestele võimalused tegusaks eluks kogukonnas

Anname Sulle turvalise elukeskkonna, toetava võrgustiku ja tegevustega sisustatud päevad, et saaksid olla rõõmus, õppida ja töötada, tunda ennast vajalikuna ning viia ellu oma unistusi.

Sõbrapäev monotüüpiaga

Sõbrapäev monotüüpiaga

Sõbrapäev on aeg, mil tähistame sõprust, jagame armastust ja loome uusi mälestusi. Selle erilise päeva veetsid Tallinna Merimetsa tee 3 elanikud vaimse tervise ürituse raames monotüüpia tehnikas T-särke maalides. Monotüüpia on ainulaadne kunstivorm, mis on tuntud oma väljendusrikkuse ja võime poolest luua sügavat emotsionaalset mõju. Inimese tervenemisprotsess ei ole ainult ravimite tarvitamisega seotud, vaid seda toetavad ka paljud muud tegurid, nagu kunst, mis edendab vaimset heaolu ja toob esile positiivseid emotsioone.

Maalimine, eriti sõprade seltsis, osutus äärmiselt lõbusaks ja meelelahutuslikuks tegevuseks. See mitte ainult ei toeta nende vaimset tervist, vaid andis ka võimaluse oma fantaasiat vabalt väljendada ja avastada uusi mõtteid ning ideid. Veelgi enam, koos loomise rõõm ja valminud kunstiteoste imetlemine lisasid sellele päevale erilise tähenduse. Selline loominguline ettevõtmine on tõestuseks, kui olulised on sõprus, loovus ja rõõm meie eludes, eriti sõbrapäeva tähistamisel.

Diana Jurkova, Tallinna Merimetsa tee 3 tiimijuht


Tagasi

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!