Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Loome psüühilise erivajadusega inimestele võimalused tegusaks eluks kogukonnas

Anname Sulle turvalise elukeskkonna, toetava võrgustiku ja tegevustega sisustatud päevad, et saaksid olla rõõmus, õppida ja töötada, tunda ennast vajalikuna ning viia ellu oma unistusi.

Sõmera Kodu elanikud käisid Kuressaare linnapeal külas

Sõmera Kodu elanikud käisid Kuressaare linnapeal külas

Kümme Sõmera Kodu klienti tegid esmaspäeval, 23. mail koos tegevusjuhendajatega linnareisi. Jalutati tänavatel, käidi kohvikus ja kohtuti Kuressaare linnapeaga.

Linnasõidu seltskonnas olid need Kuressaares pärit kliendid, kes peaks tulevikus linna rajatavates kodudes elama hakkama. Ettevõtmise eesmärgiks oli linnainimestele näidata, et meie kliendid on vahvad inimesed ja saavad linnas hakkama küll.

Linnapea Madis Kallas võttis külalised sõbralikult vastu, rääkis neile Kuressaare valitsemisest ja näitas pilte. Ta ütles, et linnas on kõik teretulnud ja rääkis, et Sõmera rahvas on talle teada juba sellest ajast, kui ta koolis käies hooldekodu juurest iga päev bussiga mööda sõitis. Lisaks jääb praegu tema suvekodu Sõmeralt umbes kolme kilomeetri kaugusele.

Kahjuks kirjutas just linnapea päev hiljem alla paberile, millega Ida ja Niidu tänava detailplaneeringut ei algatatud ja seega meie klientidel vähemalt sinna piirkonda elama asuda ei õnnestu.  Loodame südamest, et enamus Kuressaare elanikest on avatud ja lahked ka endast teistsuguste inimeste vastu ning 40 praegu Sõmeral elavat inimest endale linnas siiski kenad kodud leiavad!

Vaata ka videot!


Tagasi

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!