Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Loome psüühilise erivajadusega inimestele võimalused tegusaks eluks kogukonnas

Anname Sulle turvalise elukeskkonna, toetava võrgustiku ja tegevustega sisustatud päevad, et saaksid olla rõõmus, õppida ja töötada, tunda ennast vajalikuna ning viia ellu oma unistusi.

Sõmera Kodu kinnistu Saaremaal ootab uut omanikku

Sõmera Kodu kinnistu Saaremaal ootab uut omanikku

Detsembris 2021 kolivad viimased Sõmera Kodu kliendid uutesse, kaasaegsetesse üksustesse ning kinnistu otsib uut omanikku.  

Sõmera Kodu asub Lääne-Saaremaal Kärla alevi servas, kauni männimetsa all. Saare lõuna- ja põhjarannik on lühikese autosõidu kaugusel (15-20 min). Kuressaarde on 18 km ehk 20 minutit sõitu, Karujärve on täpselt poole lähemal.  

Krundi suurus on kokku 15,3 hektarit. Tegu on ainulaadse suure kinnistuga, millest ca 6,5 hektarit on hoonetega kompleks, ülejäänud ala on kaetud metsa-, põllu- ja rohumaaga. 

Hooned 

Sõmera Kodu kinnistul on 11 eluhoonet, päevakeskus, söökla ning hulgaliselt erinevaid abihooneid. Aastatel 1957 kuni 1972 ehitatud hooned on osaliselt renoveeritud. 2013. aastal soojustati kasutuses olnud majade fassaadid ning pööningud, vahetati aknad ja välisuksed, ehitati uued katused ning rekonstrueeriti kütte- ja ventilatsioonisüsteemid.  

Aastaid erivajadusega inimeste koduks olnud hoonete siseruumid vajavad kapitaalremonti. Algselt sõjaväe kasarmuteks ehitatud hoonetes on alates 1976. aastast pakutud erihooldusteenust. Baltimaade suurimas erihooldekodus elas nõukogude ajal kuni 500 inimest. 

Hind ja dokumendid 

Sõmera Kodu müüakse enampakkumisel alghinnaga üks miljon eurot. Pakkumised saata digitaalselt hiljemalt 14. jaanuaril kell 12.00. Enampakkumisdokumentide saamiseks palume saata soov aadressile

Lisainfo:

Karl Mänd
kinnisvaradirektor


Tagasi

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!