Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Loome psüühilise erivajadusega inimestele võimalused tegusaks eluks kogukonnas

Anname Sulle turvalise elukeskkonna, toetava võrgustiku ja tegevustega sisustatud päevad, et saaksid olla rõõmus, õppida ja töötada, tunda ennast vajalikuna ning viia ellu oma unistusi.

Soodsad ökotooted kodudes

Soodsad ökotooted kodudes

Alates oktoobrist hakkame oma üksustes kasutama keskkonnasõbralikke puhastusvahendeid. Lisaks keskkonnasõbralikkusele on enamus tooteid ka senisest odavamad. Seega ökomärgis = kallim hind ei päde ning saame kaks head asja korraga – planeedisõbralikkuse ja taskukohasuse.

Et vähendada halba mõju inimeste tervisele ja keskkonnale, lisasime riigihankele keskkonnahoidlikud tingimused. Mida need tingimused tähendavad? Järgmisest kolmest punktist vähemalt üks peab olema täidetud:

  • tootja peab omama keskkonnajuhtimisalaseid süsteeme ja olema sertifitseeritud;
  • toodetel peavad olema keskkonnamärgid;
  • tootja kinnitus, et toode ei sisalda loodust kahjustavaid komponente.

Hankele esitati kolm pakkumist ja meil on suur rõõm, et paljud tootjad kasutavad keskkonnasäästlikke vahendeid. Hea meel on ka sellest, et meie kodudes varem kasutusel olnud tooted olid keskkonnasõbralikud – kolme aasta taguse hankega võrreldes muutus meil vaid kaks toodet. Näiteks nõudepesutabletid kannavad ökomärgist Ecolabel ja üldpuhastusvahend Rootsi Looduskaitse Seltsi keskkonnamärgist “Hea keskkonnavalik” Bra Miljöva.

Raili Viljas, Lääne piirkonnajuht


Tagasi

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!