Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Loome psüühilise erivajadusega inimestele võimalused tegusaks eluks kogukonnas

Anname Sulle turvalise elukeskkonna, toetava võrgustiku ja tegevustega sisustatud päevad, et saaksid olla rõõmus, õppida ja töötada, tunda ennast vajalikuna ning viia ellu oma unistusi.

Sõpru liidavad ühised tegevused

Sõpru liidavad ühised tegevused

Pärnu Väike-Posti üksuses elav Marko ja tegevusjuhendaja Annika poeg Markus on olnud sõbrad kaks aastat. Koos on käidud kinos, veekeskuses ja suvel karjääris ujumas. Nädalavahetustel mängitakse koos arvutimänge. Ühiselt on käidud ka Markuse maakodus erinevate masinatega sõitmas.

Markuse isa on õpetanud poistele, kuidas parandada jalgratast, puhastada kala ja palju muud, mida poistel ikka vaja teada on. Ühine huvi on poistel ka lauatennis, mida käiakse koos mängimas Raeküla Vanakooli keskuses. 

Markus ütleb, et koos veedetud aeg on tore ja Marko on nagu suure venna eest, kellega koos saab teha poiste tegemisi. Marko sõnul meeldib talle koos Markusega aega veeta ja ta on õppinud palju uusi oskusi.

Annika Metsaots, Pärnu Kuldse Kodu üksuse tegevusjuhendaja

KUULA:


Tagasi

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!