Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Loome psüühilise erivajadusega inimestele võimalused tegusaks eluks kogukonnas

Anname Sulle turvalise elukeskkonna, toetava võrgustiku ja tegevustega sisustatud päevad, et saaksid olla rõõmus, õppida ja töötada, tunda ennast vajalikuna ning viia ellu oma unistusi.

Südamega tehtud eurotegu – Sõmera erihooldekodu reorganiseerimine

Südamega tehtud eurotegu – Sõmera erihooldekodu reorganiseerimine

Möödunud reedel tunnustas Riigi Tugiteenuste Keskus südamega tehtud eurotegusid. Sõmera Kodu reorganiseerimise eest sai südamliku tunnustuse osaliseks ka Hoolekandeteenuste tööpere. 

Tegelikult oli Sõmera Kodu üks 16 suurest erihooldekodust, mile sulgesime ja mille asemele Euroopa Regionaalarengu Fondi toel ehitasime ja remontisime psüühilise erivajadusega inimestele kogukondadesse väikesed kodud. Tunnustuse saime siiski vaid Sõmera kodu reorganiseerimise eest, sest selle mõju erihoolekandesüsteemi kaasajastamisele oli suurim. Tegemist ei olnud mitte üksnes Eesti, vaid kogu Baltikumi suurima erihooldekoduga!

Erivajadusega inimestele kodusid rajades tegime me lihtsalt oma tööd. Missiooniga tööd, millele andsime sõrme, siis käe ja südame. Me tegime seda inimeste, mitte tunnustuse pärast, aga siiski on nii tore, et meid märgati!

See tunnustus on meile kõigile – taustal toimetanud tugiteenustele, maju ehitanud ERF-i tiimile, suletud kodude töötajatele, kes valmistasid elanikke uueks eluks ette ning samuti ka kõigile uute kodude töötajatele, kes toetavad ja juhendavad elanikke teel kliendist kodanikuks.

Palju õnne kõigile! Koos oleme ära teinud midagi suurt ja võimast! Aitäh! 


Tagasi

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!