Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Loome psüühilise erivajadusega inimestele võimalused tegusaks eluks kogukonnas

Anname Sulle turvalise elukeskkonna, toetava võrgustiku ja tegevustega sisustatud päevad, et saaksid olla rõõmus, õppida ja töötada, tunda ennast vajalikuna ning viia ellu oma unistusi.

XII erivajadusega inimeste laulu- ja tantsupidu toimub virtuaalselt!

XII erivajadusega inimeste laulu- ja tantsupidu toimub virtuaalselt!

Selle aasta laulupidu tuleb teisiti! Erivajadusega inimeste XII laulu- ja tantsupidu “Vanarahva nõu ja jõuga” on sel aastal rahvajuttude teemaline. Ülekannet saab vaadata ja hiljem järelvaadata Delfi-TV portaalis. 

AS Hoolekandeteenused juhatuse esimees Maarjo Mändmaa sõnul osanud keegi möödunud aasta augustis Viljandis mõelda, et järgmine kord on kõik teisiti. „Et käesolev aasta on rahvajuttude aasta, on ka meie pidu sel korral rahvajuttude teemaline. Ja on, mida rääkida! Et oleme pidanud pea poole sellest ajast olema üksteisest kahe meetri kaugusel ja et virtuaalsest harjutamisest ongi saanud päriselt virtuaalne pidu.“ 

„Erivajadusega inimestele on väga oluline, et me ei ole raskuste tekkides jätnud oma laulu ja tantsu pooleli, vaid oleme selle esitamist uuendanud. Oleme leidnud turvalise viisi kandmaks edasi laululusti ja tantsutahet. Sel moel, läbi raskuste ja raskustega kohanedes on ajast aega meie esivanemad oma lugusid jutustanud. Nüüd saame meie oma peoga näidata, et oleme nende väärilised!“, usub Mändmaa. 

Peo avab sotsiaalminister Tanel Kiik, esinevad ansamber Kratt, ratastoolis rivitantsijate grupp “Silver wheels” ja Vaegkuuljate liidu tantsugrupp “KÕKU”. Kontsert kestab 30 minutit. AS Hoolekandeteenused kodudes saavad ekraanide ees laulda ja tantsida 1800 klienti ja 800 töötajat. 

Nagu eelmiste aastate laulu- ja tantsupidudel, on ka virtuaalsel kujul võimalik kuulata kontserti kirjeldustõlkega, et kõik peost osa saaksid. Kuigi laulu- ja tantsupeo algus on 15. augustil kell 15.00, jääb kontsert ka Delfi-TVs järelvaadatavaks.  

Lisainfo:
Katrin Pärgmäe
Avalike suhete juht
AS Hoolekandeteenused
+372 56 623 823 


Tagasi

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!