Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Loome psüühilise erivajadusega inimestele võimalused tegusaks eluks kogukonnas

Anname Sulle turvalise elukeskkonna, toetava võrgustiku ja tegevustega sisustatud päevad, et saaksid olla rõõmus, õppida ja töötada, tunda ennast vajalikuna ning viia ellu oma unistusi.

Tartu Laseri tänava elanikest pooled on juba töö leidnud

Tartu Laseri tänava elanikest pooled on juba töö leidnud

Täna jagame toredaid uudiseid Tartust Laseri tänavalt. Kaks kuud tagasi kolisid sinna elama 10 uut elanikku, lootuse ja õhinaga saada kiiresti osaks Tartu kogukonnast jaleida endale huvitavat tegevust, sealhulgas tööd.

Täna on meil hea meel teada anda, et juba pooled meie elanikest – Urmas, Lembit, Raivo, Oxana ja Svetlana – on endale meeldiva ja võimetekohase töö leidnud: kes kogukonnast, kes SA Hea Hoog kaudu. Toivo hakkab septembrist käima töötukassa kaudu kaitstud tööl. Kaitstud töötamise võimalus rõõmustas teda väga, sest nii on tal tegevust ning ka lisasissetulek. Marek, kelle unistuseks oli leida töö spordipoes, läheb töövestlusele järgmisel nädalal (tõsi, kahjuks küll mitte spordipoodi, vaid ühte teise poodi).
Vahva on see, et töö leidnud elanikud on motiveerivaks eeskujuks teistele. Näiteks ostis Urmas (fotol) oma esimese palga eest uue habemeajamismasina (ka fotol), mida ta ka teistele näitas ning seletas juurde, kui oluline on töökoht ja selle hoidmine.

Tagasi

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!