Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Loome psüühilise erivajadusega inimestele võimalused tegusaks eluks kogukonnas

Anname Sulle turvalise elukeskkonna, toetava võrgustiku ja tegevustega sisustatud päevad, et saaksid olla rõõmus, õppida ja töötada, tunda ennast vajalikuna ning viia ellu oma unistusi.

Töötukassa nimetas Võisiku Kodu aasta koostööpartneriks Jõgevamaal

Töötukassa nimetas Võisiku Kodu aasta koostööpartneriks Jõgevamaal

Töötukassa tunnustas tänavu juba neljandat korda tööandjaid, kohalikke omavalitsusi ja koostööpartnereid, kellega on tehtud tõhusat koostööd inimeste tööleaitamisel. Aasta koostööpartneriks Jõgevamaal kuulutati AS Hoolekandeteenused Võisiku Kodu. Tunnustuse pälvis meie tubli kodu kollektiiv sellega, et on mõelnud välja ja viinud ellu erinevaid lahendusi, kuidas oma kodu elanikke töö leidmisel aidata.

Töötukassa märkis, et nad on leidnud Võisiku Koduga tulemuslikke kokkupuutekohti, mis on viinud kodu elanikke toetavate ja arendavate tegevusteni. Näiteks on kliendid saanud tuge, vajalikke teadmisi ning abi tööellu sisenemiseks või naasmiseks Võisiku Kodus toimunud tööklubist. “Koostöös leiame lahendused, kuidas neid motiveerida ning tööotsingutel toetada.”

Parimate partnerite nimetamisel said kaasa rääkida kõik töötukassa maakondlikud osakonnad. Sel aastal tunnustatakse ka töötukassa toel 2015. aastal alustanud parimat ettevõtet.

Töötukassa juhatuse esimees Meelis Paavel sõnas: „Töötukassa aitas 2015. aastal tööotsingutel 78 689 inimest. Tööandjad usaldasid meile vahendada pea 45 000 tööpakkumist.“

„Koostööpartnereid on töötukassal ligi  8000 ning praeguseks oleme sõlminud koostöölepped 15 suurettevõttega,“ ütles Paavel. Veel lisas ta, et mitme aasta pikkune koostöö erinevate koospartneritega annab kindlustunde, et koos saame hakkama ka vähenenud töövõimega inimeste tööle saamise toetamisega.


Tagasi

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!