Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Loome psüühilise erivajadusega inimestele võimalused tegusaks eluks kogukonnas

Anname Sulle turvalise elukeskkonna, toetava võrgustiku ja tegevustega sisustatud päevad, et saaksid olla rõõmus, õppida ja töötada, tunda ennast vajalikuna ning viia ellu oma unistusi.

Töötukassa valis meie kaks kodu 2013. aasta parimate koostööpartnerite hulka

Töötukassa valis meie kaks kodu 2013. aasta parimate koostööpartnerite hulka

Sel aastal tunnustas töötukassa juba teist korda tööandjaid, kohalikke omavalitsusi ja koostööpartnereid, kellega ta on aasta jooksul teinud tõhusaimat koostööd. Igast maakonnast valiti välja parimad kolmes kategoorias: aasta kohalik omavalitsus, aasta tööandja ja aasta koostööpartner.

23. jaanuaril toimus rahvusooper „Estonia“ Valges Saalis koostööpartnereile tänuvastuvõtt, kuhu oli palutud ka meie ettevõtte esindus. Meie koostöösuhted töötukassaga tihenesid 2011. aasta lõpus, kui alustasime koostööd uute külade mehitamiseks ning kodude sulgemiseks. Eelmisel aastal sõlmisime ka omavahelise koostöölepingu. On väga hea meel tõdeda, et alustatud koostöö on edasi arenenud ning kaasab nüüd maakondlikul tasandil ka kliente.

Valgamaa aasta tööandjaks valis töötukassa Tõrva Kodu iseloomustades koostööd järgmiselt:
Tõrva Kodu on olnud pikalt töötukassa aktiivne koostööpartner, eelmisel aastal leidis nende juures tööd 16 pikaajalist töötut. Samuti on nad juba teist aastat meie vabatahtliku töö koostööpartner ja loonud seeläbi võimaluse kohaliku kogukonna töötutel ennast vajalikena tunda. Tõrva Kodu töötajatega on alati meeldiv suhelda ning koostöös oleme leidnud võimalused erinevate olukordade lahendamiseks töötute tööle aitamisel.

Järvamaa aasta koostööpartneriks valiti Türi Kodu tuues esile järgmist:
Pea terve aasta kestnud koostöö algas kohtumiste ja kokkulepete tegemisega ja on praeguseks päädinud erivajadustega inimeste tööturule liikumise võimaluste väljaselgitamisega. 2013. aastal loodud Türi Kodu ehitamisega paralleelselt otsiti, nõustati ja koolitati sinna töötajaid. Majade valmimise ajaks olid töötukassa abiga välja valitud ja õpetatud ka töötajad.
Koostöös Kodu juhataja ja tegevusjuhendajatega leidsime kodu elanike hulgast 10 erivajadusega klienti, keda hakkasime tööklubi abil tutvustama töö, töökohtade ja tööandjatega. Koostöö jätkub ka sel aastal.


Tagasi

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!