Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Loome psüühilise erivajadusega inimestele võimalused tegusaks eluks kogukonnas

Anname Sulle turvalise elukeskkonna, toetava võrgustiku ja tegevustega sisustatud päevad, et saaksid olla rõõmus, õppida ja töötada, tunda ennast vajalikuna ning viia ellu oma unistusi.

Tule Kernusse laulupeole!

Tule Kernusse laulupeole!

Kernu Hooldekodu pere ootab kõiki 1. augustil Kernu Hooldekodu viiendale laulupeole.

Pidu algab kell 13.45 rongkäiguga Kernu Hooldekodu päevakeskuse kõrvalt.

Kernu laulupeotraditsioon on Eestis unikaalne, sest see on ainus erivajadustega inimestele korraldatud laulupidu.

Tänavu osaleb peol üle 300 laulja – 17-st AS Hoolekandeteenused kodust üle Eesti ning külalised Koerust, Kati Kodust, Keila Päevakeskusest, MTÜ Lõuna-Eesti ja Risti Hooldekodust. Märjamaa Folgi raames astuvad peol üles väliskülalised Šotimaalt.

Kontserdil kõlavad tuntud ja armastatud lood, niisiis saavad kaasa laulda kõik:

“Lõppenud on päevad”, “Rahu”, “Oi aegu ammuseid”, “Meie kaks”, “Traktoristide laul”, “Suveöö”, “Himaalaja”, “Anna andeks”, “Su silmade sära”. Laule juhatab Jaana Vaher.

Teretulemast Kernusse!

Kernu Hooldekodu pere

 

Kernu laulupeotraditsioonist

Mõte Kernus erivajadusega inimestele mõeldud laulupidusid korraldada tekkis viis aastat tagasi kui Tallinnas toimus suur laulupidu. Kernu hooldekodu tegevusjuhendaja Ülle Viisimaa tuli välja ideega korraldada ka Kernus midagi sarnast. Esimesel aastal olid lauljateks-pealtvaatajateks Kernu hooldekodu elanikud ja töötajad. Rõõm toredast peost aga oli suur ning juba järgmisel aastal kutsuti esinema külalisi. Külalisesinejad tulid Valkla ja Ravila hooldekodudest. Pidu on kogunud aasta-aastalt üha enam populaarsust ning nii on tänavu osalejaid juba üle 300. Tullakse nii AS Hoolekandeteenused kodudest kui ka väljastpoolt meie ettevõtet. Juba kolmandat aastat astuvad kontserdil üles väliskülalised. Sel aastal Śotimaalt.

Pidu algab traditsioonilise rongkäiguga, misjärel süüdatakse laulupeotuli.Traditsiooniks on kujunenud ka kõigile osalejatele rinnamärkide tellimine.

Pidu toetab sponsorina jäätisetehas Premia, kelle ütleme suure tänu!

Meenutusi 2012. aasta suvel toimunud IV laulupeolt –


Tagasi

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!