Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Loome psüühilise erivajadusega inimestele võimalused tegusaks eluks kogukonnas

Anname Sulle turvalise elukeskkonna, toetava võrgustiku ja tegevustega sisustatud päevad, et saaksid olla rõõmus, õppida ja töötada, tunda ennast vajalikuna ning viia ellu oma unistusi.

Tule Türile laulupeole!

Tule Türile laulupeole!

10. septembril kell 11 kogunevad enam kui 200 lauljat Türi laululavale, et pidada maha järjekorras juba kuues eriline laulupidu. See Kernu hooldekodust alguse saanud laulupeotraditsioon on ainulaadne, kuna tegemist on Eestis ainsa erivajadustega inimestele korraldatud laulupeoga.

Seekordsest peost võtab osa ühtekokku 16 koori. Laululava kaare alla kogunevad lauljad AS Hoolekandeteenused kodudest ja meie külalised teistest erivajadusega inimestele teenust pakkuvatest organisatsioonidest. Peole tullakse Erastvere, Kodijärve, Sõmera, Karula, Imastu, Tapa, Rakvere, Tõrva, Koluvere, Vägeva, Vändra, Vääna-Viti, Võisiku ja Türi kodust ning Koeru Hooldekodust ja Keila päevakeskusest.

Peo kava saab olema mitmekesine, esitamisele tulevad nii rahvaviisid, tuntud poplaulud kui ka tõsine rock (Metsatöll – „Oma laulu ei leia ma üles“). Peo lõpulauluna kõlab Tõnis Mägi “Koit”.

Ootame kauni laulu- ja tantsupeoaasta jätkuks kõiki huvilisi Türi laululavale peost osa saama!

Täname Türi Kultuurimaja meeskonda, kes peo edukale kordaminekule õla alla on pannud!


Tagasi

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!