Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Loome psüühilise erivajadusega inimestele võimalused tegusaks eluks kogukonnas

Anname Sulle turvalise elukeskkonna, toetava võrgustiku ja tegevustega sisustatud päevad, et saaksid olla rõõmus, õppida ja töötada, tunda ennast vajalikuna ning viia ellu oma unistusi.

Türi Kodu meeskond kuulutati Türi valla Aasta tegijaks

Türi Kodu meeskond kuulutati Türi valla Aasta tegijaks

Türi Vallavalitsus tunnustas sel nädala aunimetusega Aasta tegija 2015 meie Türi Kodu meeskonda

Vallavalitsus märgib oma selgituses, et Türi Kodu on tegutsenud alates 20. maist 2013 ja on koduks 70-le psüühiliste erivajadustega klientidele. Meeskonnas on 22 töötajat, neist 17 Türi valla elanikud. Meeskonna üheks peamiseks suunaks on olnud lõimumine kogukonnaga ning Türi Kodu klientide ja Türi valla elanike omavahelise suhtlemise arendamine.

Aedlinna kohvikute päeval osalemine muutis nii mõnegi inimese hoiakuid ja eelarvamusi erivajadustega inimeste suhtes. Peale kohvikutepäeva saadi palju positiivset tagasisidet ja hakati senisest enam koostööd tegema kohalike asutustega.

Aasta tegija tiitlit jagab Türi Kodu koos C-JAM-i Cellofesti eestvedaja Helen Ottiga.

Türi valla tänukiri ja mälestusese tublimatele antakse üle 19. veebruaril kell 19. Eesti Vabariigi aastapäeva pidulikul tähistamisel Türi kultuurikeskuses.

Fotol: Türi Kodu kohvik

Fotol: Türi Kodu kohvik


Tagasi

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!