Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Loome psüühilise erivajadusega inimestele võimalused tegusaks eluks kogukonnas

Anname Sulle turvalise elukeskkonna, toetava võrgustiku ja tegevustega sisustatud päevad, et saaksid olla rõõmus, õppida ja töötada, tunda ennast vajalikuna ning viia ellu oma unistusi.

Türi Kodu pidas sarikapidu

Türi Kodu pidas sarikapidu

Meie kuus hubast peremaja on kerkimas Türile Staadioni tänavale. 1. märtsil peeti Türil sarikapidu ja müüriti ühe peremaja ahju vundamenti tulevaste kodu elanike head soovid oma kodule.

Valmiv Türi Kodu saab elukohaks psüühilise erivajadusega inimestele, kellele pakutakse uutes peremajades ööpäevaringset erihooldusteenust. Türile kerkib kuus peremaja, mis pakuvad kokku 60-le psüühilise erivajadusega inimesele kaasaegset ja nende vajadusi arvestavat keskkonda, aga mis peamine – kaasavat ning tegusat elukorraldust.

Türi Kodu valmimine on osa suuremast erihooldekodude reorganiseerimisprojektist. Projekti raames ehitab AS Hoolekandeteenused Euroopa Regionaalarengu Fondi toel kaasaegsed uued elupaigad erivajadusega inimestele 11-sse Eestimaa paika. Kokku valmib 55 kümnekohalist peremaja, mille kogumaksumus on rohkem kui 26 miljonit eurot.

Türi peremajad valmivad lõplikult maikuus selle üle-Eestilise projekti 10. asukohana ehk enne Türi on valmis saanud samalaadsed peremajad Harjumaal Kehras, Läänemaal Uuemõisas, Lääne-Virumaal Tapal, Ida-Virumaal Sinimäel, Pärnumaal Vändras, Tartumaal Kodijärvel, Valgamaal Tõrvas ning Viljandimaal Viljandis ja Karulas.

Peale Türi elamute valmimist jääb veel oodata viie peremaja valmimist Harjumaal Vääna-Vitis, misjärel on kõik 55 maja valmis.

Türi Kodu loob Türile 22 uut töökohta – tööd leiavad 20 tegevusjuhendajat, vanemtegevusjuhendaja ja kodu juht.

Peremajade projekteerijaks on QP Arhitektid, ehitajaks Eston Ehitus AS koos AS Nordeconiga. Ehitustööde maksumuseks kujuneb 2,9 miljonit eurot.


Tagasi

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!