Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Loome psüühilise erivajadusega inimestele võimalused tegusaks eluks kogukonnas

Anname Sulle turvalise elukeskkonna, toetava võrgustiku ja tegevustega sisustatud päevad, et saaksid olla rõõmus, õppida ja töötada, tunda ennast vajalikuna ning viia ellu oma unistusi.

Türilt pärit naine kinkis Türi Kodu elanikele 70 paari isekootud villaseid sokke

Türilt pärit naine kinkis Türi Kodu elanikele 70 paari isekootud villaseid sokke

Türil sündinud, ent nüüd Tallinnas elav ja töötav Marina Nikiforova kudus EV100 auks Türi Kodu elanikele talveks soojad sokid. Need ei ole lihtsalt villased sokid, vaid erinevat värvi ja mustriga.
Marina arvas, et jõuab sokipaarid valmis kududa augustiks, aga selgus, et 60 asemel tuleb valmis kududa hoopis 70 paari ja seega lükkus sokipaaride üleandmine septembrisse.

Tänaseks on sokid meieni jõudnud ja elevust on Türi Kodus palju. Need on nii pehmed ja nii ilusad! Ning see teadmine, et keegi kusagil meile mõtleb ja soovib head teha, teeb ikka südame soojaks küll!

Türi Kodu elanikud on ka muidu õnnelikus seisus – Türil on palju inimesi kogukonnast, kes aegajalt uurivad, kuidas meie kodu elanikel läheb ja kas me sooviksime raamatuid või ajakirju. Seega oleme saanud kohalike inimeste käest palju materjale, mida ära kasutada näiteks mäluteritusgrupi, luuleringi või meisterdamisega seotud tegevustes.

Kõige selle eest oleme Türi Kodus väga tänulikud ja soovime omalt poolt oma naabritele ja ka kõigile teistele, kes meie peale mõtlevad, head juubeliaasta jätku ja edu igas ettevõtmises!


Tagasi

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!