Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Loome psüühilise erivajadusega inimestele võimalused tegusaks eluks kogukonnas

Anname Sulle turvalise elukeskkonna, toetava võrgustiku ja tegevustega sisustatud päevad, et saaksid olla rõõmus, õppida ja töötada, tunda ennast vajalikuna ning viia ellu oma unistusi.

Ühe selle aasta esimestest teenuseüksustest avame Raplas

Ühe selle aasta esimestest teenuseüksustest avame Raplas

Eelmisel aastal Tartus, Pärnus, Jõhvis, Haapsalus ja Tallinnas – neis linnades sai endale uue ilusa kodu kokku 70 inimest. Sel aastal jätkame samamoodi ning plaanime 13 erinevas linnas anda uued kodud 170-le inimesele.

Juba märtsikuus saavad oma kodukanti – Raplasse – tagasi pöörduda 10 täna meie suurtes kodudes elavat inimest. Kuidas nad elama hakkavad, loe värskest Raplamaa Sõnumitest, artiklist  “Raplasse tuleb kümme teenusekohta psüühilise erivajadusega inimestele”

Fotol: Tegevusjuhendaja on rohkem kui lihtsalt abiline igapäevastes praktilistes toimingutes – ta on ka nõuandja ja sõber, kellega jagada muresid-rõõme ja arutleda filosoofilisemate teemade üle. Tartu Laseri üksuse tegevusjuhendaja Elen Kokla veedab meelsasti aega elanikega maailma ja elu üle mõtteid vahetades.


Tagasi

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!