Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Loome psüühilise erivajadusega inimestele võimalused tegusaks eluks kogukonnas

Anname Sulle turvalise elukeskkonna, toetava võrgustiku ja tegevustega sisustatud päevad, et saaksid olla rõõmus, õppida ja töötada, tunda ennast vajalikuna ning viia ellu oma unistusi.

Üleskutse aiandushuvilistele – toeta meie uute kodude aedade rajamist!

Üleskutse aiandushuvilistele – toeta meie uute kodude aedade rajamist!

Tervist rohenäpud!

Kevadtööde hooaeg on täies hoos ning ilmselt tegelevad paljud teist hetkel oma püsikupeenarde korrastamisega. Kevad on ka hea aeg püsikute jagamiseks ning kui teie oma peenrapind hakkab täis saama, siis teadke, et meie uute kodude aiad on just rajamisel ja ülejäävad taimed leiaksid endale sobivad kohad peremajade peenardes ning tänulikud hoolitsejad peremajade elanike näol.

Meie uute peremajade väliskeskkonna on kujundanud aiakujundajad, kes on näinud ette nii sobivate peenarde ja aiarajatiste asukohad kui nendesse kohtadesse sobivad taimed. Järgnev nimekiri on taimedest, mida paljudes koduaedades kindlasti kasvab ning mis sobivad hästi nii kevadiseks jagamiseks kui ümberistutamiseks. Kui teie aedades jääb neid taimi üle, võtke palun ühendust endale kõige lähemalasuva uue koduga ja kooskõlastage, kas neil on peenardes vastavad taimed puudu. Seejärel saab taimed juba ise kohale viia või saata mõne autoga, mis meie kodude vahel liiguvad.

Oleme tänulikud, kui seda üleskutset levitataks aktiivselt kõigi aiaomanike seas!

Järgneb taimenimekiri püsikutest-põõsastest, mida uute kodude aiad ootavad. Loomulikult on on neil taimedel sorte rohkem, millel kas erinev lehe- või õievärv. Seega on pildid illustratiivsed ja sobivad ka samade taimede teised sordid.


Tagasi

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!