Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Loome psüühilise erivajadusega inimestele võimalused tegusaks eluks kogukonnas

Anname Sulle turvalise elukeskkonna, toetava võrgustiku ja tegevustega sisustatud päevad, et saaksid olla rõõmus, õppida ja töötada, tunda ennast vajalikuna ning viia ellu oma unistusi.

Uuemõisa elanikud tegid südamega kingitusi

Uuemõisa elanikud tegid südamega kingitusi

Uuemõisa Kodu elanikele meeldib kingitusi saada, aga vähemalt sama palju naudivad nad ka teistele kingituste tegemist. 

Kevadel saime Kohila Vineerist suure alusetäie vineeri, et seda puutööringis kasutada. Poisid on seal varem meisterdanud erinevaid mänge jms, aga jõulude ajal mõtlesime, et võiks kellelegi kingituse teha. Meie madalama tasemega elanikud osalevad Haapsalu Montessori keskuse tegevustes ja kuna tegemist on areneva ja väga olulise asutusega, siis otsustasimegi üheskoos midagi neile kinkida. Kuna Montessori keskusel puudus loendamiskettide riiul, ehitasid meie puutööringi mehed selle valmis ja andsid enne jõule üle. Nii kingi vastuvõtjad kui ka üleandjad olid väga rõõmsad, tuues palju elevust keskusesse.

Lisaks puutööle meeldib paljudele meie elanikele ka joonistamine ja piltide värvimine. Eriti tore on, kui värvimisel on ka oma eesmärk. Detsembris värvisid Piret ja Silvi 60 väikest pilti, millest meisterdasime 30 järjehoidjat. Need kinkisime lasteraamatukogule. Nüüd ootavad järjehoidjad uusi toredaid lugejaid, kes neid kasutama hakkavad. Selline tegevus, nagu pildi värvimine, sai meie jaoks palju suurema tähenduse.

Maarja Prikmann, Uuemõisa Kodu tegevusjuhendaja


Tagasi

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!