Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Loome psüühilise erivajadusega inimestele võimalused tegusaks eluks kogukonnas

Anname Sulle turvalise elukeskkonna, toetava võrgustiku ja tegevustega sisustatud päevad, et saaksid olla rõõmus, õppida ja töötada, tunda ennast vajalikuna ning viia ellu oma unistusi.

Uuemõisa elanikud: uhke on teisi aidata!

Uuemõisa elanikud: uhke on teisi aidata!

Meie Uuemõisa Kodu elanikud sõltuvad suuresti riigi abist, kuna paljud neist ei suuda käia tööl. Nii tekkis mõte, et võiksime ka ise kellelegi abiks olla, et saavutada tasakaal.

Sotsiaalmaja kaudu leidsime kaks vanemat naisterahvast, kes vajavad abi küttepuude tuppa toomisel, kuna neile endile pole see enam jõukohane. Oleme juba paar korda käinud Peetri ja Aleksandriga neid abistamas (meie plaan on käia seal edaspidi kord nädalas) ning naised, keda me aitame, on väga tänulikud. Tundub, et on tekkimas toredad sõprussuhted.

Kuna Uuemõisa Kodus on maaküte, siis meil endil selliseid töid pakkuda ei ole, kuid meie mehed soovivad siiski aeg-ajalt füüsilist ja vajalikku tööd teha. Lisaks tunnevad nad uhkust selle üle, et saavad ka teistele abiks olla, mitte ainult ise abi saada.

Kui lumi maha tuleb, lubasime minna appi lund lükkama. Ka kevadiste tööde osas on meie poisid juba abivajavate naistega plaanid paika pannud.

Maarja Prikmann, Uuemõisa Kodu tegevusjuhendaja


Tagasi

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!