Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Loome psüühilise erivajadusega inimestele võimalused tegusaks eluks kogukonnas

Anname Sulle turvalise elukeskkonna, toetava võrgustiku ja tegevustega sisustatud päevad, et saaksid olla rõõmus, õppida ja töötada, tunda ennast vajalikuna ning viia ellu oma unistusi.

Vääna-Viti Kodu tähistas juubelit

Vääna-Viti Kodu tähistas juubelit

30. augustil pidasime Vääna-Viti Kodu kümnendat sünnipäeva. Sünnipäeva tulid tähistama mitmed endised Vääna-Viti Kodu elanikud, kes elavad uutes kodudes. Külalisi tuli Keilast, Paldiskist, Kehrast ja isegi Kundast võeti ette pikk teekond, et üllatada vanu sõpru. Õnnesoovijate seas olid ka mitmed eestkostjad ja pereliikmed ning Harku Vallavalitsuse esindajad, kelle üle oli võõrustajatel siiras heameel.

Lustiga ja lauluga

Külalisi tervitati lauluga, mustkunstnik tegi trikke, tehti teatrit ja lauldi koos jalakeerutusega. Külalised Kehra Kodust olid ka pillid kaasa haaranud ja ühislaulmine sai hoo sisse. Kõik kuus maja olid paar eelnevat päeva-ööd tegevuses magusa ja soolase küpsetise võistlusega. Žürii otsusel võitsid lõppkokkuvõttes kõik ning peo lõpuks said osalejad ja külalised mekkida võistlustöid koos kohvi ja teega.

Kümne aasta väärikas sünnipäev sujus vaatamata väikesele vihmasabinale ladusalt ning veetsime koos vahva, lustlikult sõbraliku ja rõõmsa päeva.

Alates 15. septembrist on avatud Amandus Adamsoni ateljeemuuseumis (Adamsoni 3, Paldiski) Vääna-Viti Kodu kümnendale sünnipäevale pühendatud elanike tehtud piltide näitus.

Palju õnne ja pikka iga meie ilusale Vääna-Viti Kodule!

Anu Metsaorg, Vääna-Viti Kodu tiimitöö spetsialist


Tagasi

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!