Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Loome psüühilise erivajadusega inimestele võimalused tegusaks eluks kogukonnas

Anname Sulle turvalise elukeskkonna, toetava võrgustiku ja tegevustega sisustatud päevad, et saaksid olla rõõmus, õppida ja töötada, tunda ennast vajalikuna ning viia ellu oma unistusi.

Vahvad arvutikotid SAHH-ist

Vahvad arvutikotid SAHH-ist

Värske tootmisjuht Epp Sõna arvutikottidega

Oleme ettevõttes pikemat aega edendanud rohelist mõtteviisi, materjalide taaskasutust ja meie klientide tööhõivet. Toredal kombel on neid kõiki võimalik ka omavahel ühendada. Meie tütarettevõte, SA Hea Hoog, toodab ilusaid ja eriilmelisi arvutikotte. Me oleme varasemalt soetanud arvutikotte erinevatelt tarnijatelt väljastpoolt ning toetanud sellega välisettevõtteid. Aga raha võiks ju „koju jääda”. Kui nüüd kõik eelnev kokku panna, siis sündiski otsus soetada partii arvutikotte meie tütarettevõttest, toetades sellega nende tööd ning andes hoogu taaskasutusele.

Kottide valmistamisel kasutatakse mööblikanga ja vatiini jääke. Koti mõõdud on umbes 50x40x7 cm ja ühte vahesse mahuvad mugavalt nii sülearvuti kui kõik muu vajalik. Kottidele annavad särtsu helkurriidest lilled – ikka selleks, et säraksime kaugele ka pimedal ajal.

Ja väike lisaboonus ka – varasemalt, kui paljudel kolleegidel olid samasugused kotid, siis võis suuremal koosolekul ikka juhtuda, et tekkis väike segadus, kui kotid vahetusse läksid. Hea Hoo iga kott on iga veidi erinev. Selles peegeldub ka meistri nägu.

Kasutades neid toredaid kotte toetame omasid ja hoiame loodust!

Vaata ka www.HeaHoog.ee.

Andrus Novoseltsev, IT juht


Tagasi

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!