Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Loome psüühilise erivajadusega inimestele võimalused tegusaks eluks kogukonnas

Anname Sulle turvalise elukeskkonna, toetava võrgustiku ja tegevustega sisustatud päevad, et saaksid olla rõõmus, õppida ja töötada, tunda ennast vajalikuna ning viia ellu oma unistusi.

Vaimupuu fotokonkkurss 2016 tõi meile kolmikvõidu

Vaimupuu fotokonkkurss 2016 tõi meile kolmikvõidu

Meie hea koostööpartner, ajakiri Vaimupuu korraldas tänavu juba viiendat korda fotokonkursi intellektipuudega fotograafidele. Seekord oli teemaks „Ise tehtud – hästi tehtud!“

Meil läks konkursil väga hästi: kolm esimest auhinda tulid Sinimäe, Uuemõisa ja Viljandi Näituse kodu tublidele fotograafidele, parimate sekka jõudsid lisaks ka Kehra, Võisiku ja Tartu Kaunase kodude võistlejad.

Konkurss innustas erivajadusega inimesi rõõmustama oma või teiste saavutuste üle ja seda siis pildile püüdma. Võistlusele laekus ligi 800 pilti. Pildid tegid erivajadusega inimesed ise, kuid fotode idee väljamõtlemisel või lavastamisel oli lubatud kasutada tegevusjuhendaja abi. Seega väärivad tunnustamist ka kõik meie fotograafide juhendajad, kes aitasid kaasa, et meie kodudel võistlusel sedavõrd edukalt läks.

Vaata lisaks videolugu Tallinna TV-st, kus annab intervjuu konkursi üks võitjatest Mirje Mägi Viljandi Näituse Kodust

Fotodel meie võidutööd:


Tagasi

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!