Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Loome psüühilise erivajadusega inimestele võimalused tegusaks eluks kogukonnas

Anname Sulle turvalise elukeskkonna, toetava võrgustiku ja tegevustega sisustatud päevad, et saaksid olla rõõmus, õppida ja töötada, tunda ennast vajalikuna ning viia ellu oma unistusi.

Vaimupuu fotokonkursi võitis Maksim Prošin Sinimäe Kodust!

Vaimupuu fotokonkursi võitis Maksim Prošin Sinimäe Kodust!

Selgusid tänavuse Vaimupuu fotokonkursi „Rohepööre“ võitjad, kus meie elanike oskused ja loomingulisus pälvisid erilist tähelepanu!

Foto: Maksim Prošin

Konkursile saabus 350 fotot, mille hulgast žürii valis välja parimad. Esikoha võitis meie elanik Maksim Prošin Sinimäe Kodust tööga “Uus elu t-särkidele”, kus ta kujutab vaipade kudumist vanadest t-särkidest, demonstreerides suurepäraselt taaskasutuse võimalusi. Kolmanda koha sai Mirje Mägi Viljandi Männimäe Kodust oma fotoga “Kaks sõnajalga”, mis kujutab looduse vaikset ilu. Eripreemia taaskasutuse eest pälvis Irina Erokhova Sinimäe Kodust, kes näitab, kuidas vanadest ajalehtedest saab valmistada praktilisi korve.

Need võidud on eeskujuks ja inspiratsiooniks kõigile, näidates, kuidas loomingulisus ja keskkonnateadlikkus võivad käia käsikäes. Nende loovaid ja inspireerivaid töid saab imetleda Vaimupuu järgmise aasta kalendris ning rohkem infot ja fotosid leiab aadressilt www.vaimupuu.ee.

Vaimupuu fotokonkurss on suurepärane võimalus erivajadusega inimestel oma loomingut läbi fotosilma esitleda, sest igal inimesel on ju midagi erilist ja väärtuslikku jagada.

Alice Kappak, kommunikatsiooniassistent


Tagasi

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!