Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Loome psüühilise erivajadusega inimestele võimalused tegusaks eluks kogukonnas

Anname Sulle turvalise elukeskkonna, toetava võrgustiku ja tegevustega sisustatud päevad, et saaksid olla rõõmus, õppida ja töötada, tunda ennast vajalikuna ning viia ellu oma unistusi.

Vaimupuu fotokonkursi võitjad

Vaimupuu fotokonkursi võitjad

Selgusid tänavuse Vaimupuu fotokonkursi „Vari ja valgus“ võitjad! Konkursile laekus kokku rekordiline arv fotosid – tervelt 1321, mille seast valis žürii välja kolm parimat, lisaks jagati välja mitu eripreemiat.

Eripreemiad pälvisid ka kaks meie kodude elanikku.

Põltsamaa Kingu Kodu elanik Indrek Hansen kirjutab oma foto „Imeline loodus“ kohta nii: „Õhtu saabudes jalutasime koos tugiisikuga minu kodulinnas, käisime valguse ja varjude otsinguil. Nii sündis ka see foto.“

Kunda Mere üksuse elanik Aare Hallist pälvis eripreemia foto „Päikesevarjutus“ eest. Aarele meeldib käia üksinda nii hommikuti kui ka õhtuti mere ääres jalutamas. Talle meeldib väga loodus ja jäädvustada erinevaid fotosid nii loodusest kui ka päikesetõusust ja -loojangust. Aare tahab jäädvustada kauneid pilte selleks, et sügisel pimedatel õhtutundidel oleks enda telefonist pilte vaadata ja ka teistele näidata.

Võidutöid näeb Vaimupuu 2022. aasta kalendris.

Vaata võidutöid ka www.vaimupuu.ee.


Tagasi

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!