Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Loome psüühilise erivajadusega inimestele võimalused tegusaks eluks kogukonnas

Anname Sulle turvalise elukeskkonna, toetava võrgustiku ja tegevustega sisustatud päevad, et saaksid olla rõõmus, õppida ja töötada, tunda ennast vajalikuna ning viia ellu oma unistusi.

Valkla kodu juht INDREK LINDSALU: „Pean oluliseks süvendada klientides kodutunnet ja personaalsemat suhtumist neisse.“

Valkla kodu juht INDREK LINDSALU: „Pean oluliseks süvendada klientides kodutunnet ja personaalsemat suhtumist neisse.“

Veidi rohkem kui kuu aega tagasi, 11. jaanuaril asus meie Valkla Kodu juhina tööle Indrek Lindsalu, kes enne seda juhtis Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskuse välissuhete ja kommunikatsiooniosakonda. Nüüd, olles piisavalt sisse elanud, jagas Indrek oma mõtteid uuest tööst, Valkla Kodu elanikest ja suhetest kohaliku kogukonnaga ajalehega Sõnumitooja.

Loe artiklit siit

Sõnumitooja kirjutab lühiuudises ka meie plaanidest Valklasse uued kaasaegsed hooned ehitada:
AS Hoolekandeteenused peab otstarbekaks rajada Valkla Kodu jaoks Valkla külasse uued kaasaegsed hooned. Need on kavas ehitada senise hooldekodu taha Tedre kinnistule, mis samuti kuulub Hoolekandeteenustele. Uued majad oleksid kuni kahekorruselised, igasse mahuks elama kuni 30 klienti. Lisaks tehakse tegevuspinnad kas eluhoonetesse või eraldi tegevusmajja. Raha ehitamiseks on kavas taotleda Euroopa Regionaalarengufondist. Uued hooned tahetakse valmis saada 2-4 aasta jooksul ning vana hooldekodu kinnistu võõrandada. AS Hoolekandeteenused teavitas oma kavatsusest Valkla külavanemat aasta lõpus. Külakogukonna eestvedamisel toimub 1. märtsil sel teemal ASi Hoolekandeteenused, kogukonna ja Kuusalu vallavalitsuse esindajate kohtumine.


Tagasi

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!